Wpis z mikrobloga

@FantaZy: Człowiek, który kręcił największe biznesy na kadrze i traktował Polaków jak stado murzynów, które cieszy się z tego, że jest okradane, bo przy okazji się do nich uśmiechasz i mówisz, że są cool. Golańskiego by powoływał nawet jakby biedak stracił obie nogi, bo w pewnym momencie już w ogóle nie miał czasu zajmować się kadrą, więc przepisywał stare nazwiska.
@kontonr77: Czyli odwalał robotę z kadra, jak dzieciak lekcje w szkole - na kolanie i w ostatniej chwili - a i tak kręcił lepsze wyniki z gorszej kadry, niż cała reszta naszych „trenerów”? xD No to mamy niezły poziom tej naszej myśli szkoleniowej. Ale pamietajmy, co zawsze mówią przy ogłaszaniu nowego szkoleniowca „największe sukcesy polska reprezentacja odnosiła z polskimi trenerami, wiec znów wzięliśmy Polaka.” xD
a i tak kręcił lepsze wyniki


@Oolie: Nie wiem skąd ten mit. Dostał się fartem na mistrzostwa Europy (no chyba, że petardy Krzynówek strzelał, bo mu Leo powiedział, że takie coś istanieje), ale poza tym to makabra. Na ME - 2 porażki i remis. Eliminacje do MŚ 2010 i Polska na PRZEDOSTATNIM MIEJSCU w grupie za Słowacją, Słowenią, Czechami i Irlandią Północną. To ja dziękuję za takiego wizjonera.
jakies konkrety?


@FantaZy: W takich sprawach zawsze pozostają domysły i poszlaki, bo ocena zawodników jest subiektywna i zawsze można powiedzieć, że moim zdaniem ten zawodnik zasługuje na grę, a to, że jego agentem jest mój znajomy to zbieg okoliczności.