Wpis z mikrobloga

znalezienie takiej dziewczyny, w dodatku wolnej graniczy z cudem. Taką dziewczynę to każdy kuc chciał :D powiem Wam, że niektóre cechy można u dziewczyny "wypracować" lub ją do czegoś zachęcić. Dwa lata temu w ogóle nie interesowałam się fantastyką, grami ani metalem, dopóki nie spotkałam faceta który mi to wszystko pokazał, zaczęłam z nim oglądać Harrego Pottera czy Władcę Pierścieni (bo nigdy nie widziałam) a także inne filmy czy seriala, zaczęłam grać
  • Odpowiedz
@Czarzy: gdzie powiedziałam że nie miałam pasji xD uwielbiałam góry, Skandynawię, języki obce, rysowanie, książki (ale nie fantastyka) i chemię jeszcze na długo przed poznaniem. Jeśli pasją nazywasz słuchanie metalu czy granie w gry to nieźle XD
  • Odpowiedz
Jeśli pasją nazywasz słuchanie metalu czy granie w gry to nieźle


@Rhaenys_: czytanie ze zrozumieniem - nie nazwałem grania w gry pasją xD

gdzie powiedziałam że nie miałam pasji xD

ja z kolei zaraziłam go miłością do gór, Skandynawii i siłowni


gdziekolwiek napisałaś o swoich pasjach typu chemia itp? Bo ja dostrzegam jedną którą jest Skandynawia, miłość do gór to jak miłość do pagórków na Podlasiu, o ile nie wspinasz się
  • Odpowiedz
@scotieb: Ehhh ciężko znaleźć wyedukowaną polkę z magistrem z czegoś więcej niż nauka o zbożu i roochaniu.
W dodatku nie mają własnych mieszkań, ehhh.

W sumie pierwsze nawet nie jest sarkazmem. Sad pepe
  • Odpowiedz
@scotieb: ale zaraz, sami się ślinicie na ładne ciało, jak któraś wystawi zdjęcie to piszecie obleśne "ruchałbym", a tutaj dziewczyna myśli logicznie, ma wielu adoratorów, dlaczego nie może wybierać? Ona będzie rodzić dzieci, ma zakładać rodzinę z nieudacznikiem?
  • Odpowiedz
wędrówki górskie jak najbardziej są pasją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rhaenys_: no offense, ale wcześniej brzmiało to jak typowe gadanie o zainteresowaniach u większości ludzi, a @Czarzy przyjął, że nie odbiegasz od normy. Sam np. bardzo interesuję się historią i jak w towarzystwie spotkam kogoś, kto powie, że lubi historię, to zawsze staram się podpytać o coś. Przeważnie rozmowa się kończy na moim zapytaniu, jaki okres historyczny
  • Odpowiedz
@Rhaenys_: zainteresowania długo by wymieniać więc wymienię tylko największe pasje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kryminalistyka, kryminologia i szeroko pojęte prawo karne, a z bardziej technicznych rzeczy nowoczesne technologie w szerokim znaczeniu tego wyrażenia.
  • Odpowiedz