Wpis z mikrobloga

Miraski mniej lub bardziej sympatyczne, poratujta ignoranta wsparciem merytorycznym, bo cebula motzno.
Jakiś czas temu pojawiła się potrzeba nabycia zacisku do mojego kombi Niestety zacisk elektro, więc cena nie 400-500pelen, tylko z tysiąc więcej. Zacząłem polować i trafiłem "perełkę" na oeliksie. Zamówiłem, przyszła zgodna ze zdjęciem, za cenę mniej niż ćwierć nówki salonówki, ale niestety nie pasuje do mojego wozidła.
Pomóżcie zidentyfikować poprawne auto do tego zacisku. Jak spylę, oflaszkuję najbardziej zasłużonych.

Miało być do V70 III,ale nie pasuje - tarcza wentylowana jest grubsza, niż obejma zacisku.
Widoczne oznaczenia: na silniczku 32332594 F
Na zacisku 543/E 04 (lub 84)
R053 4

ma skrajnych mocowaniach oznaczenie 0628 oraz jakby A24A (ale jedno A do góry nogami?)
Taki silniczek elektryczny był i w wolwach, i w fordach CMax/Galaxy.
Tłoczek średnicy 38mm
#motoryzacja #cytrynigumiak
deptacz_gnoju - Miraski mniej lub bardziej sympatyczne, poratujta ignoranta wsparciem...

źródło: comment_oOQAmsAURlIOwACkjlqp0y4wg1s6baiX.jpg

Pobierz
  • 13
@Sm3rf1k: problem z posiadanym już zaciskiem nie dotyczy silniczka, po prostu nie chce się cofać, a w dziurze, w której mieszkam, jest kłopot ze zregenerowaniem tegoż wynalazku, a już był zacisk dłubany, ze słabym efektem.
@deptacz_gnoju: mogłeś zagadać do firmy która regeneruje (wysyłkowo) zaciski. Oni wysyłają Tobie zregenerowany zacisk (pobierają kaucję) do Twojego samochodu, a Ty odsyłasz im swój(oddają kaucję). Szybko i masz pewność, że pasuje. Elo