Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Miałem tej historii nie opisywać, ale #logikarozowychpaskow #!$%@?ła mi żenadometr ()
Mój serdeczny przyjaciel z którym znam się od dzieciństwa, to mocno ułożony 40latek.
Nazwijmy go Adam. Od małego ciągnęło go do nauki i naprawdę trochę uczelni przerobił. Przełożyło się to na sukcesy w #pracbaza Obecnie pracuje w największym państwowym zakładzie w okolicy i zarabia sporo ponad mityczne 15k programistów.
Jest kawalerem, bo nad wszystko stawia karierę i czasem z kimś się spotka, ale nie ma parcia na #zwiazki ani tym bardziej #dzieci
Półtora roku temu miał troszkę poważniejszy związek, ale jebło to z wielkim hukiem. W skrócie, laska po kilku miesiącach oznajmiła mu, że jest w ciąży.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Adam jeszcze na studiach przeszedł zabieg #wazektomia i nie chwalił się lasce tym faktem ¯\_(ツ)_/¯
Nawet pytałem go, czy były rozmowy na temat przyszłej chęci posiadania dziecka, to nigdy nie ukrywał, że po prostu nie chce ich mieć.
Były prośby, a nawet groźby że strony brata i tatusia gwiazdy, ale po badaniach odpuścili chłopakowi.
W tym roku Adam zaczął spotykać się z kolejną dziewczyną.
Dziś dzwoni do mnie, że Anka właśnie mu oznajmiła, iż będą mieli dzidziusia (ʘʘ)
Chłopak się głęboko #!$%@?ł. Myślę sobie, że za kilka dni będzie kolejna edycja pakowania.

Ja rozumiem, że chłopak jest naprawdę ustawiony i jest tzw "dobrym materiałem na męża" ale takie zagrania ze strony #rozowepaski ???

##!$%@? #truestory #niewiemjaktootagowac
  • 15
@ameliniowyguzik: To musi być zarzutka, takie rzeczy się nie zdarzają. Jeżeli jest inaczej to twój kolega jest jakiś naprawdę dziwny. Może nie jest z kobietami szczery w pewnych kwestiach i one z nim też, może po prostu jest wybitną #!$%@?ą - tego nie wiem. Wiem natomiast, że nie słyszałem nawet o podobnej sytuacji.
@ameliniowyguzik: Wydaje mi się, że taka sytuacja jest prawdopodobna wtedy, kiedy twój kolega jest dobrym materiałem na męża tylko i wyłącznie dla jakichś absolutnych głupich desperatek. Jeżeli jest to prawda, to czegoś TOBIE nie mówi, a nie kobietom z którymi się spotyka.

Przykład:
Kobieta mówi, że NIE JEST na pigułkach, a facet nie ma problemu z tym, że będą się dymali bez (nie powiedział jej o wazektomii). Jeżeli jest kilku takich
@ameliniowyguzik rozumiem rozgoryczenie kumpla i laski, z którymi się spotykał to mendy, ale wchodzić w poważny związek i nie powiedzieć, że jest się po wazektomi to też #!$%@?. Dodatkowo jest podstawą do unieważnienia małżeństwa(jeżeli by do takiego doszło). Prosta sprawa - niech mówi o tym na starcie to go ominie takie zachowanie. Chyba, że lubi...