Wpis z mikrobloga

@Moderacja dalej kolekcjonuje dodatkowe chromosomy.
@SayWhatAgain z tego co rozumiem zrobił sobie konto na którym będzie robić 1000 plusów każdego dnia.
Pierwszego dnia miał 1000, drugiego 2000, teraz jest trzeci dzień i już 2900.
Ale bana nie damy, bo po co.
W końcu @Freakz, @lubie-sernik i parę innych plusbotów może wykorzystywać skrypty do plusowania wszystkiego. Nie ma za to kar.

No, chyba, że mają na to akurat tydzień banów. Wówczas zgłoszenie prawidłowe a plusbot dostaje bana czasowego.
Ile już banów miałeś panie @Freakz? I ostrzeżeń?
Szkoda że nie robiłem screenów wówczas, to bym przynajmniej mógł dokładnie policzyć.
Ciekawi mnie kiedy będzie kolejna faza na banowanie za korzystanie ze skryptów do plusowania.
@a__s nawet nie masz pojęcia jak ja wami gardzę.

#moderacjacontent #moderacja

Dawno nie robiłem znaleziska o ułomności i niekonsekwencji. @oficer-prowadzacy może by tak mała #afera?
Np. taka co z @WuDwaKa była, przez którą zachorowałem na bordoliozę po dzień dzisiejszy się utrzymującą.
A.....c - @Moderacja dalej kolekcjonuje dodatkowe chromosomy.
@SayWhatAgain z tego c...

źródło: comment_OA0VkYW0d56IbAEw8I8L6RMmf0WpLXjz.jpg

Pobierz
  • 19
@5684379: Inflacja plusa. Pisząc coś na mirko najczęściej interesuje cię reakcja innych osób.
Dostając plusa - myślisz podoba się.
A przyjdzie takich botów 5, masz 5 plusów, myślisz fajnie - a chooja. "O gurwa zero groszy".
I wszyscy mają 5 plusów. I jak chcesz odsiać wpisy kompletnie gówno warte (0 plusów) od wpisów które chociaż jedną osobę zainteresowały (>0 plusów) to nie możesz. Tylko musisz sprawdzać KTO PLUSOWAŁ, i odjąć te
@Acrivec: kumam, rozumiem tez to, ze starasz sie wskazywac konta ktore potencjalnie sa takimi plus botani a tu nic z tego bo moderacja olewa twoje starania. Dziekuje za odpowiedz, masz plusa za walke
@Acrivec: w sumie nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ze bot ktory niby nic nie zmienia bo rozda plusy wszystkim i komu to przeszkadza, ale jak mi naswietliles problem to faktycznie, trzy takie boty i juz zaczyna to troche mieszac.