Wpis z mikrobloga

@Bolns_Sesz: przerost formy nad treścią. Jako nakamerowy lepiej spisuje się ninja v albo shogun inferno, dla klienta może być jakikolwiek ekran 19cali, a do montażu lepiej jakiś referencyjny monitor od bmd
  • Odpowiedz
@kj5: Ale Ninja czy inferno jest rekorderem czy tylko monitorem podglądowym? Bo ma mi służyć tylko na planie
Szukam rekordera, wraz z HDRką oraz możliwością kalibracji koloru.
  • Odpowiedz
@Bolns_Sesz: Oba są rekorderami.
Nie wiem, moze mi sie wydaje, ale nie lepiej mieć na kamerze mały rekoder w stylu Ninja V z HDR i innymi bajerami, a większy podgląd dla reżysera puścić teradekiem bezprzewodowo?
  • Odpowiedz
@kj5: domyslnie ma stać na statywie i ma być również podglądem dla reżysera :) no i zależy mi na rekorderze i podpięciu kamer po SDI aby zapisywać materiał
  • Odpowiedz
@Bolns_Sesz: Hej, wg mnie ma zalety i wady. Na plus teoretycznie pomijasz kompa, niektórzy reżyserzy wolą sami sobie odtwarzać. Dobrze sprawdza się tam grze chcesz postawić szybko podgląd lub nie rozkładać pół kamerówki. Na minus - to Atomos. Nie mialem jeszcze w rekach takiego, który by się nie wieszał, albo zawsze sam nagrywał. Jakoś tak mają że zawsze coś nie działa.
  • Odpowiedz