Wpis z mikrobloga

Oficijalnie to najgorsza fifa odkad pamietam, jezeli chodzi o gre online. Wcześniej gra jako tako kryła sie handicapem czy glitchami. Teraz przed kazdym meczem zastanawiam sie czy maszyna losujaca wylosowala mi boosta czy mi go zabrala. Wczoraj czara goryczy sie przelala. Mialem dokladny przyklad tego. Pierwszy mecz ze skladem o wiele slabszym teoretycznie a ja nie jestem w stanie np Modricem oddac normalnego strzalu. Auba nie jest w stanie nikogo wyprzedzic a przeciwnik strzela mi 4 gole po dosrodkowaniach. Trzy z glowki i jedna z przewrotki. Gdzie nic nie mialem do powiedzenia. Nastepny mecz podobny rywal a ja mam takiego boosta ze wszystko wychodzi i gosciu po 30 min oddaje walkowera i taka to gra. Szkoda ze nie ma alternatywy.

Macie podobnie? Czy ja po prostu nagle grac nie umiem lub nie rozumiem tej gry.

#fifa19 #fut
  • 15
@szoch6: Co rok nad tym się zastanawiam. Może być tak, ze pierwszy przeciwnik był o wiele lepszy niż ten drugi i ta różnica została spotęgowana. Boost w meczu jest tylko czasowy, nigdy nie jest tak, że komuś wychodzi coś cały mecz. Nawet przegrywając 0-3 często nie ma sensu wychodzić z meczu, bo trafiając bramkę na 1-3 paraliż dopada drużynę przeciwną.

Jest to jakieś odwzorowanie rzeczywistości, jednak po co ten aspekt został
@1koziolek: Po czesci masz racje ale po czesci tez raczej ja mam racje. Ewidetnie jest jakis handicap. Raz moi zachowuja sie jak pilkarze B klasy z nadwaga a drugi raz jak mistrzowie swiata wiec to chyba nie jest kwestia dobrego rywala. Tym bardziej jak wczoraj strzelil mi 4 gole po dosrodkowaniach gdzie nic nie moglem zrobic to tez raczej nie kwestia dobrego rywala. Co do wysokiego prowadzenia masz racje tutaj tez
@szoch6: odczucia podobne ostatnio pierwszy raz w życiu #!$%@?łem padem a jestem raczej spokojnym człowiekiem, który szanuje sprzęt... ale jak mi koleś 4 gola Messim z główki strzelił to coś we mnie pękło
@czlapka: @Ratelmidozer: Podsumowanie fify. Bramki z glowki zawodnikami 1.7m przeskakujacych zaowdnikow po 2m. Przewrotki z kazdej pozycji i losowanie pieluchomajtek przez maszyne losujaca przed meczem. Kto je dostanie kto nie.
@szoch6: dodałbym do tego że często próby blokowania strzału kończą się idealnym wystawieniem piłki do innego zawodnika drużyny przeciwnej który ma już idealny zwrot w kierunku bramki (nie umiem tego dobrze opisać)
@szoch6: mi ostatnio gość wpakował 3 bramki w ten sam sposób z rożnego Lacazzetem gdzie krył go komp Matip IF i ja tez go kryłem sterując Talisca IF xD czyli chłopy po 190cm wzrostu
@szoch6 jakims super graczem nie jestem, ale od poczatku gry trzymalem poziom ~1300 pkt w rivals. Wczoraj wieczorem przegrywalem WSZYSTKO XD. Moi strzelali w trybuny, podawali jakby nie mieli siły, kazda stykowa akcja na korzysc przeciwnika i co najwazniejsze przestali wychodzić na pozycje tak jak bylo to do tej pory- po podaniu stoja jak #!$%@? zamiast isc za akcja... dramat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szoch6: no niestety, tak właśnie ta gra jest zrobiona, dlatego jestem zdania że EA celowo to robi, aby gracze ciągle coś zmieniali, ciągle chcieli lepszych - droższych zawodników, jednak #!$%@? z tego że kupisz kogoś za 300k, jak po 10 meczach będzie grał jak zawodnik za 1000 coinsow :P FP lecą jak szalone, kasą się zgadza :) Za jakiś czas wpuszczą patcha, który naprawi jedno, a #!$%@? drugie :D.

Mnie najbardziej
@k4rolex: Ja tez mistrzem nie jestem ale zawsze jako tako w poprzednich edycjach mi szlo. Czulem ze jeszcze jakos na tym panuje choc nie zawsze. Tutaj gra ma wiekszy wplyw na twoje wyniki niz twoje umiejetnosci.
@BooB: Dkladnie tak. Mam dwa sklady. Jeden za jakies 120k drugi 1mln i nie wiem czy tym tanim nie gra mi sie lepiej a na pewno nie czuc roznicy, wiec po co te coinsy zbierac itp.
@szoch6: jest za dużo przypadku w tej grze. Nawet dobry odbiór może się skończyć stratą bramki. Wystarczy, że zacznie się ping-pong po wybiciu obrońcą i jeśli masz pecha, to piłka wyląduje u przeciwnika. Oczywiście obrońca jest w stanie zaatakować tylko raz, a później łapie zwiechę, bo przecież walka o piłkę do samego końca byłaby zbyt nierealistyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wszystko dałoby się przeboleć, gdyby wykańczanie