Wpis z mikrobloga

Z okazji publikacji nowej książki Sumlińskiego o Tusku pytanie do osób, które kupiły "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego": czy je przeczytaliście? Ankieta niżej.

Czemu pytam?

Wróciłem do starej notki Orlińskiego w temacie i on (a człek się zna, pisze książki) pisze tak:



#polityka #4konserwy #neuropa #ksiazki #sumlinski
eoneon - Z okazji publikacji nowej książki Sumlińskiego o Tusku pytanie do osób, któr...

źródło: comment_mePviR9DLBEEg8VoqqRMQRgkCZS8VvYd.jpg

Pobierz

Niebezpieczne związki

  • Kupiłem(-łam) - przeczytałem(-łam) w całości 16.0% (16)
  • Kupiłem(-łam) - przeczytałem(-łam) część (> 5 str) 6.0% (6)
  • Kupiłem(-łam) - nie przeczytałem(-łam) 5.0% (5)
  • Nie kupiłem(-łam) 73.0% (73)

Oddanych głosów: 100

  • 6
„wydobycie od niego informacji było trudne jak wyciąganie łososia z bagna”

@eoneon: To kreatywna modyfikacja
"Przypominało to wyciąganie łosia z bagna"
z "Lalki na łańcuchu" MacLeana, na której Sumliński oparł sporą część książki o Komorowskim. I nie jest to literówka, bo tego samego zdania użył też w książce "Z mocy bezprawia" na początku rozdziału 3. On w ogóle ma straszny nawyk kopiowania po 2-3 krotnie tych samych zwrotów i fragmentów w
@eoneon: kupiłem i przeczytałem, czytało się szybko i przyjemnie, jak kryminał. może i sumliński nie ma dobrego warsztatu (nie znam się), ale plagiatowanie całych stron od bestsellerowych autorów na pewno wpłynęło pozytywne na przyjemność z czytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą orliński by #!$%@?ł, że to #!$%@? książka, nawet gdyby była najlepsza na świecie, więc co to za wyznacznik...