Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: jeszcze się nie nauczyłeś, że lewicowo-liberalna armia na mirko, każdy post trafnie krytykujący kwestie ich poglądów zostaje zrajdowany w ten sam sposób? Wrzucasz mema i nawet z nimi nie dyskutuj, szkoda energii na tłumaczenie kwestii oczywistych.

Btw. Kwestie związane z aborcją/eutanazją do tego typu ludzi nie trafiają. Musisz wyciągnąć linki grubego kalibru następnym razem
każda dyskusja z lewakiem jest taka że ja mówię mi o czymś oczywistym i czymś co każdy zauważył, ale lewak udaje że tego nie ma i kwiczy ciągle "JAKI MASZ NA TO DOWÓD


@Grzolsat: usprawiedliwianie nierówności zarobkowych w Polsce i Niemczech opanowali do perfekcji korwiniści, samozwańcza prawica. Jakakolwiek dyskusja o niskich zarobkach na wykopie powoduje ich tłumaczenia że to rynek i tak musi być. Stado innych korwinistów to plusuje. Ostatnia część
bo fanatyzm religijny wypiera ich ze zwykłej ludzkiej empatii


@lewoprawo: Napisał empatyczny koleś, który dziecko uważa za przedmiot, podobnie jak kiedyś inni podobni mu za nie-ludzi uważali czarnych czy Żydów. Ech, lewactwo...
@Grzolsat: Ty wiesz w ogóle co to jest siła nabywcza pieniądza, czemu kasjer w różnych krajach zarabia różne pieniądze "ze ten samo prace!!1!!!" itd? trollujesz czy na poważnie prawie 200 wykopków nie rozumie podstaw ekonomii?
@Jarmuzyd: typowy lewacki dzban jest typowy. To normalne że w korporacjach spotykają się zespoły z różnych krajów przy jednym zadaniu i za tę samą pracę dostają różne stawki i mają różne normy do wyrobienia. Ale typowy lewak co ciągnie hajs od mamusi skąd ma o tym wiedzieć? Ib być intelektualnym dnem gdzie indziej, nie wiem, wyżebraj hajs od mamusi i idź na kler...
@JimNH777: tak dzbanie. I dlatego w niemczech pracownicy VW dostali za któryśtam milionowy samochód trzynastą pensję, a w Polsce czekoladę xD
Znasz słowa i umiesz składać z nich gramatycznie poprawne zdania - osiągnąłeś poziom chińskiego pokoju xD
@Hound: dzbanie mój drogi - od jakiegoś LXX wieku przed Jezusem ludzie wymyślili podróżowanie, w XXI wieku nie potrzebujesz nawet zgody władcy na podróżowanie w strefie Schengen i na terenie UE.