Wpis z mikrobloga

@kodiwpigulce_pl: przede wszystkim żeby płynnie działał, radził sobie z filmami online i youtube w full hd. Fajnie jakby można było bez problemu zainstalować kodi. Nigdy nie miałem okazji używać, a wszyscy chwalą, więc trzeba spróbować. Obsługa przez apke w telefonie też będzie plusem, ale mam podczerwień, więc nie jest to warunek konieczny. Czy będzie się łączył z internetem przez wifi, czy po kablu to bez różnicy.

Jeśli da się strumieniować obraz
@ruum: dzięki, właśnie się zastanawiam nad tym 4K, ale może ktoś używa czegoś tańszego i można z 20$ przycebulić nie tracąc wiele.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ogau: Bierz MiBoxa, nie pożałujesz złotówki, dla mnie to najlepszy zakup w ostatnim czasie, jestem absolutnie oczarowany tym urządzeniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Minusem jest konieczność dokupienia adaptera (~40zł) aby móc podłączyć się do internetu za pomocą kabla ethernet (ale mówisz, że dla Ciebie to bez różnicy)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Willy666: A to fakt, problem z wybudzaniem się pojawił. Nie powiązałem tego z aktualizacją, bo wymieniłem baterię i jakiś czas było ok, ale teraz znów wróciło..

Trzeba kupić inteligentną listwę zasilająca Xiaomi, żeby bez wstawania z łóżka można było zresetować zasilanie ( ͡º ͜ʖ͡º)