Wpis z mikrobloga

  • 86
Wróciłem właśnie z bifora #wy #wykopparty i chwilę spędziłem na przeglądaniu tagu. Jak zwykle śmieszy mnie i jednocześnie smuci fakt, że wiele osób, które z różnych powodów związanych z ich niska samooceną i wstydem siebie, z lubością próbuje się dowartościować, pisząc jaka to impreza zła. Sprzed komputera, nigdy nie będąc na takiej imprezie. Szkoda mi was. Nie zjedliscie wszystkich rozumów :) Każda osoba z którą dzisiaj na żywo rozmawiałem jest bardziej wartościowa niż ci wszyscy krytykujący imprezę nie biorący w niej udziału.
  • 9
  • Odpowiedz
Każda osoba z którą dzisiaj na żywo rozmawiałem jest bardziej wartościowa niż ci wszyscy krytykujący imprezę nie biorący w niej udziału.


@Wozyack: jeśli oceniasz wartość osoby bo kilku zdaniach to wybacz ale nie jesteś żadnym autorytetem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wozyack: Ja ogólnie przepadam za takimi imprezami od czasu do czasu, chociaż wprawdzie to skąd ktoś jest mało mnie obchodzi, ale jestem w stanie sobie wyobrazić kogoś kto nie lubi takich rzeczy. Jeden nie cierpi dyskotek, ktoś tam picia alkoholu, inny domówek, czemu nie miałby istnieć ktoś dla którego taka forma rozrywki jest kiepska
  • Odpowiedz