Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: Faktycznie, Busquets i Rakitic w obecnej formie zapewniają stabilność w czymkolwiek, a szybkich zawodników, którzy mogą zrobić przewagę albo pójść z kontrą na Sevillę która jednak nie tylko zamknie się na swojej połowie w tym meczu Barcelonie nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełna zgoda z @malpaaaaa Dembele grał dobrze, a to że Valverde nie potrafi wpasować go w lekko zmodyfikowane ustawienie świadczy tylko o tym,
@kosteq64 Bardziej bym powiedział, że to Dembele nie potrafił się wpasować w ustawienie Barcelony, lubię go, ale jego nieodpowiedzialną gra - liczba strat, niedokładne podania, słabe dryblingi w ogóle nie odpowiednim momencie - dodała sporych wątpliwości, chciałbym żeby był w pierwszym składzie, lecz wolę aby Barcelona zyskiwała niż był na boisku Dembele dla bycia
@tomekwykopuje: Ale jak grał Neymar to piłki też tracił, a mimo wszystko był wartością dodaną. Nie porównuję ich, bardziej chodzi mi o to, że Valverde prowadzi drużynę jak kretyn. Nie dość, że nie ma kreatywności, to dodatkowo nie wprowadza zawodników, którzy mogą coś odświeżyć. Brak rotacji Vidal - Rakitić to jest jakaś masakra. Trochę odpoczynku dla Busquetsa też byłby niezbędny. Brak ogrywania Malcoma, gdzie nie ma go nawet na ławce, a
@kosteq64 Akurat to, że Valverde trzyma się sztywno jakiejś 11 to błędna opinia, nie wiem czy choć w jednej kolejce powtórzyła się ta sama 11 - nie chce mi się sprawdzac, ale jeśli się powtórzyła to zapewne są to 2/3 mecze (nie licząc dzisiejszego meczu), Valverde ma wady jak każdy, Barcelona była w kryzysie, słabsza forma kilku zawodników, teraz miejmy nadzieję po przerwie na reprezentację to się zmieni

Przy tak grającym Leo
@tomekwykopuje: No jakby Valverde grał takim Vidalem trochę więcej niż zajechanym jak kobyła po westernie Rakiticem to myślę, że Arturo załapałby o co chodzi i też dałby radę łatać te dziury. Arthur swoją drogą też mógłby być niezłym wsparciem. To, że na dziś nie ma nikogo kto może wejść od razu w buty Rakitica to wina tylko i wyłącznie Valverde, bo nikogo sobie nie przygotował.

A to, że nie powtarzają się