Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
@Lardor: słuchaj, żyjesz w kraju w którym wszyscy chca Cię zrobić w #!$%@? #pdk ...

Więc musisz się z tym liczyć, że goscio będzie Cię chciał zrobić w konia, teraz Twoja inicjatywa żebyś się nie dał
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@24-Sto zobaczymy co policja powie miałem zielone gość jechał z podporządkowanej zobaczyłem to na samym środku mojego pasa chciałem uciec ale dostał w bok i czekamy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Lardor: teraz Twoja kwestia jak to rozegrasz.

Opanuj się i myśl :) żeby zaraz nie było "wydaje mi się, że miałem zielone"
  • Odpowiedz
Coś policja mówiła do gościa iż może stracić prawko


@Lardor: Raczej nie, często tak pieprzą. Mojej koleżance policjant takie coś wkręcił jak nie chciała przyjąć mandatu za kolizje

funkcjonariusz może zatrzymać "prawko", jeżeli ma ku temu uzasadnione powody, że kierowca popełnił przestępstwo lub wykroczenie, za które może być orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 49
@To_ja_moze_pozamiatam
@piekuo

No nic wróciłem w końcu do domu miejsce stłuczki było o 21 30 a interwencja policji zakończyła się o 12.... Wkurzyłem mnie gość z tym iż mówił że to moja wina i próbował mi to wcisnąć na siłę, chciałem z gościem podpisać szkodę to kazał mi jako sprawcę. W końcu policja przyjechała szybko ustalili kto jest sprawcą gość dostał parę punktów stracił sporo kasy i czasu.... A miałem być o
  • Odpowiedz