Wpis z mikrobloga

dramat, frustracja, #!$%@?, sprzedanie całego składu i wydanie tego na paczki - stracenie 400k xD

właśnie to mnie spotkało po 12 meczach bez zwycięstwa, 9 porażek, 3 remisy, spadek z 5 dywizji prawie do 7. Nie wiem co się stało, z bilansu 20-1-10 zrobiło się 20-4-19. Nie potrafię nagle grać, bramkarze przeciwników maja ciągle mecz życia, w wielu meczach po prostu przeważam, stwarzam sytuację i nic.

Macie jakieś rady? Może jednak nauczyć się nowego wykończenia bo go nie używam? Jakaś formacja która polecacie? Ogólnie - pomocy.
Szkoda że #!$%@? pod wpływem emocji wszystko na paczki, nic nie wypadło i jestem w plecy xD startujemy od nowa.

#fut #fifa
  • 11
@brzydki_zly_szczery: Mialem tak tydzien temu, WL jakos poszlo i zaczalem grac division rivals i nagle nie potrafie grac, tyle co goli stracilem w 90 minucie przez dwa dni to w porpzedniej fifie nie stracilem.

Jestes z tych co panikuja pod bramka przeciwnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brzydki_zly_szczery: Ja mam to samo, w piątek sobie w LW zrobiłem bilans 5-5 (Jak dla mnie to ok, myślę super jak tak dalej pójdzie to wbije te rangę od 14 zwycięstw i będzie git, nawet ta od 11 będzie w sumie ok)... Po graniu dzisiaj mam 5-21 (albo 22). Jeżeli nie wygram w tych 9 lub 8 meczach jutro chociaż raz to robie tak samo jak ty, cały skład sprzedaje i
@brzydki_zly_szczery: naucz się nowego wykończenia, bo ono jest bardzo dobra i raczej proste. Oprócz tego jak jesteś na zwykłym poziomie w fifie, to mecze zawsze są seriami, wygrywasz czy ogólnie gra ci się dobrze seriami, potem znowu przegrywasz i gra się słabo przez ileś kolejnych meczów i tak w koło :P Jedyny sposób na obejście tego to nauczenie się tak grać, żeby siłą rzeczy wygrywać więcej.
@brzydki_zly_szczery Ogólnie to typy pospadały specjalnie z wyzszych dywizji do 5 i 6 bo łatwiej o nagrody. W tym tygodniu grałem z gościami z ikonami w składzie w dywizji 6 (gram po 2 mecze dziennie i dlatego nie awansuję). Pocieszenie takie że nie za bardzo potrafią grać, bo obydwu #!$%@?łem swoim składem bpl xd
Powodzenia mirku w odbudowaniu!
Znalazł jeden prosty sposób, żeby zacząć wygrywać mecze! Postawił na szpicy Mandzukicia IF który zdobył w 3 meczach 6 bramek! xD

Nie nadaje się na kontry, ale do gry pozycyjnej i wykończeń akcji głową - beast.

@brzydki_zly_szczery: Na ta chwile nie mam druzyny powaznej, teraz grywa tam u mnie Perisic i jestem zadowolony, jest taka hybryda, ktory jest szybszy niz typowy target man, ma obie nogi, calkiem wysoki i glowka tez potrafi grac, ale to chwilowe rozwiazanie. W przyszlosci moze Mbappe, moze ktos z dwojki Aguero Auba.
@brzydki_zly_szczery: Ja zrobiłem tak samo jak ty, sprzedałem cały skład i elo. Nie mam zamiaru w to grać, bo to nie jest normalne że jednego dnia w LW moi zawodnicy pokazują się do podań, wybiegają na wolne pole, fajnie się tworzy sytuacje bramkowe, brameczki padają, nawet jak przegrywam to nie do zera i ogólnie gra się spoko, a następnego mam 20 przegranych z rzędu bo nie mam do kogo podać, a