Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: Dowcip w tym,że te "dzieci" co toną w morzu w większości to dawno przekroczyły 18 rok życia.No i są wychowane w religii przy której ci katole z których robisz bekę są bardzo tolerancyjni - bo katoli na tyle,by ci nie ucinali łba za bekę z ich religii dało się jakoś (w większości) wychować.

A co do #bekazkatoli: owszem,na pierwszym obrazku trochę racji masz.Ale na drugim NIE.
@lakukaracza_: W sedno xD Rzygam tymi polskimi katolami, którzy nie potrafią pogodzić swojej wiary ze swoimi przekonaniami politycznymi, ale nie mają dość godności i odwagi by wyrzec się którejś z tych dwóch rzeczy.

A potem leci ostra i bezczelna krytyka na Franciszka za to, że cytuje biblię w kwestii pomagania bliźnim. Co za bezkręgowce moralne, jak już się określają jako katolicy, to żeby im papież kazał buty lizać, to mają to
Dowcip w tym,że te "dzieci" co toną w morzu w większości to dawno przekroczyły 18 rok życia.No i są wychowane w religii przy której ci katole z których robisz bekę są bardzo tolerancyjni


@wraithcat: Aha, to jak już nie są dziećmi, tylko dorosłymi ludźmi, to nagle postawa gościa z drugiego obrazka jest w porządku? Życzę ci, żebyś za kilkadziesiąt lat #!$%@?ąc przed rosyjską inwazją spotkał się z dokładnie takim samym nastawieniem
Życzę ci, żebyś za kilkadziesiąt lat #!$%@?ąc przed rosyjską inwazją

Przed czym ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ( )

spotkał się z dokładnie takim samym nastawieniem ze strony bogatszych, bezpieczniejszych krajów.

Hmm niby jak zakładając nawet ten dziwaczny scenariusz mam przepłynąć Ocean Atlantycki ?

A co z tymi
@Replica: Nie wiem,nie znam się na katolskich dogmatach bo nie jestem katolem ¯\_(ツ)_/¯
Jak dla mnie życie religijnego świra 1000000x gorszego niż Terlikowski nie jest zbyt wiele warte - tym bardziej że może być zainteresowany pozbawieniem mnie mojego.

@Hound: Moją odpowiedź masz wyżej,poszło bez zawołania cię. Z tą "rosyjską inwazją" "za kilkadziesiąt lat" - znasz więcej dobrych dowcipów ?
@Replica: na taki plaster,że znowu spamują islamskimi nachodźcami - którzy - może ktoś zapomniał - kradną,gwałcą a nawet mordują (w zamachach - ale nie tylko) dużo częściej niż znienawidzeni przez "po(d)stępowe" środowisko Polacy którzy wyjechali z "mlekiem i miodem płynącej" Polski zamiast na takich po(d)stępowców robić za niewolnicze stawki.

No i dlatego,że trzeba być kompletnym tumanem,by nienawidzić katoli,a popierać wielokrotnie większych religijnych obskurantów i oszołomów jakimi są wyznawcy islamu.
Wiekiem chociażby, przygarnąć dzieci plus ich rodziców.


@gkioepsmnvjeslvnkuewalxpobnf: Czyli jak ktoś ma 18+ to mu nie nie pomagamy, bez znaczenia czy jest uchodźcą czy tez nie. Hmmm... powoli zaczyna to przypominać sytuacje z obrazka @lakukaracza_

A czym się objawia to pewnie wiesz.


Nie wiem, wiec pytam.

Islamiści pokojowi nie są.


Wszyscy, czy tylko Ci radykalni? Jak ich rozpoznac? Czy powinienem profilaktycznie zacząć się bać każdego muzułmanina, tak na wszelki wypadek?
Gdzie napisałem że bez znaczenia lub z czego to wywnioskowałeś


@gkioepsmnvjeslvnkuewalxpobnf: Napisałeś ze wiekiem będziemy mogli odróżnić ich od innych, domyśliłem sie ze chodzi o dzieci i nieletnich a wiec osoby mające mniej niz 18.

Tak, profilaktycznie powinieneś być sceptyczny wobec każdego kto wyznaje najbardziej morderczą obecnie religię na świecie,


Dlaczego?

to chyba logiczne


Nie, nie mam powodu pochodzić do kogoś sceptycznie lub niechętnie tylko i wyłącznie dlatego, ponieważ wyznaje inna