Wpis z mikrobloga

TLDR


Ten ciężki, składany #!$%@? w parze z gibkimi i zwinnymi nogami (dziękuję Pan trener tajskiego boksu) uratował mi wczoraj zęby przed zbieraniem ich z betonu po bliskim spotkaniu z trzema sebkami. Zazwyczaj noszę że sobą gaz pieprzowy, teleskop trzymam w samochodzie, ale wczoraj nie chciało mi się wracać do domu, żeby zostawić portfel, więc stwierdziłem, że zostawię w schowku w aucie. Przed klatką czekał na mnie ziomek, pochwaliłem mu się teleskopem, bo sam przymierza się do kupna i jakoś tak się zakręciłem w akcji, że wziąłem go ze sobą. Popiliśmy na mieście, potańczyliśmy z dziewczętami, rozeszliśmy się, ale jak to zwykle bywa przyszła ochota na kebsa. Trzem sebkom pod kebsem najpierw spodobała się moja czapka, za którą mnie spropsowali, jednak po mojej reakcji polegającej na wystawieniu kciuka w górę (nie będę gadał z patolą, pazernie żarłem kebsa i miałem pełne usta pysznego mięcha, tylko wystawiłem łapę z kciukiem) stwierdzili, że jednak #!$%@? czapka, i ten napis na niej zapewne oznacza, że mam do nich jakiś PRO8L3M i dlatego ją mam, bo problemów szukam. Szli za mną kawałek i pokrzykiwali, ja na wyjebce bez żadnych reakcji, w końcu jeden nie wytrzymał, podbiegł i szturchnął mnie w bark wytrącając mi jedzonko z rąk. Wtedy ja nie wytrzymałem, odwróciłem się i widząc, jak dwóch jego ziomków zbliża się szybkim krokiem żeby wspomóc kolegę #!$%@?łem mu low kicka z całej epy, że aż chłopak na kolano upadł, jakby chciał mi się oświadczyć, albo zebrać kebsa z chodnika. Tamci od razu z ryjem, ręce podnieśli do gardy, w mgnieniu oka wyciągnąłem i rozłożyłem teleskop, #!$%@?łem na udo jednemu, drugi już nie był skory do ataku, ale wciąż podskakiwał i się pultał z gardą trzymając dystans na jakieś dwa metry. Pomachałem trochę teleskopem oddalając się przodem do nich, oni trochę się popultali, ale koniec końców rozeszliśmy się, można powiedzieć w zgodzie XD sebki oczywiście chude byki, widać było działanie alkoholu (#!$%@?, FAS na ryju), po mnie zresztą też trochę (bez FASa). Jakbyście widzieli na youtube zaniedługo filmik z monitoringu miejskiego jak typo pacyfikuje sebków z czapkami ala daszek wygięty w imadle i trzymany w szklance z wodą na noc to ja xD

#samoobrona #sebix
Pobierz YolonezFSO - TLDR

SPOILER

Ten ciężki, składany #!$%@? w parze z gibkimi i zwinn...
źródło: comment_HQ8TWB0c7PcHOkcDrCRtQKHyegycJB81.jpg
  • 3