Wpis z mikrobloga

Najwyższa frekwencja od lat. W każdym poważnym mieście w Polsce pis przygrywa. To jest piękny dzień. Cudowny. Kaczofaszyzm się kończy. #!$%@? karakany właśnie wypuszczają władze z rąk, powoli bo powoli ale to jest kwestia czasu. Nie pomogła agitacja w kościołach, nie pomogły 500+ plusy i kłamstwa dla #!$%@? tumanów. Brawo moi kochani, idziemy w dobrym kierunku.
#bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 16
Kaczofaszyzm się kończy.


@szymeg7: W sejmikach standardowo wygrali, także chyba za szybko się cieszysz, niestety.

W wyborach prezydenckich poszło im tak słabo tylko dlatego, że lokalne alternatywy miał realne szanse na wygraną. Jak masz na miejscu prezydenta czy burmistrza, to masz też bezpośredni kontakt z jego działalnością. Senat to już dużo większa abstrakcja (wybierasz, ale bardzo ciężko ci poczuć skutki tego wyboru), a sejm w ogóle jest oderwany od rzeczywistości dla
@szymeg7: Z jednej strony, jak najbardziej +1, lecz z drugiej, sejmiki wojewódzkie w większości będą obsadzone przez pisiorów, a nawet jeśli by były obsadzone przez PO, to i tak wychodzi na to samo, POPiS...
Ale, jak to mawiał klasyk, "Na złość władzy trzeba być pedałem".
Ale w sejmikach PO wraz z PSL mają przewagę.


@Zawulon: To od razu dolicz wszystkie partie opozycyjne, to zawsze wygrany w demokracji będzie przegrany, bo żeby partia miała ponad 50% uczciwego poparcia to cud się musi zdarzyć xd
@Hound: @Goran444: Tak panowie pełna zgodza. Ale mi chodziło o to że naród się #!$%@?ł. Ludzie idą głosować bo chcą zmian, chcą pozbyć się pisu i mam głęboką nadzieję że na tych najważniejszych wyborach będzie podobnie. W moim lokalu wyborczym NIGDY nie widziałem tylu osób. Sporo moich znajomych antypisów ostatnie wybory olewało, teraz wszyscy ruszyli naprzeciw kaczafiemu. To wróży lepiej niż same wyniki
Ale mi chodziło o to że naród się #!$%@?ł.


@szymeg7: To swoją drogą. To co PiS odstawił z Jakim w Warszawie przegrało mu wybory. Pozowanie na bezpartyjnego mimo oczywistych konotacji partyjnych i ten bezczelny tekst o gwarancjach rządowych. Dobrze, że dostał demokracją po ryju.
@Hound: @szymeg7: Hah, co ci PiSowcy mają z gwarancjami rządowymi? W Łodzi, Buda (nomen omen) też mówił językiem Jakiego. Ba! Nawet padła kiełbasa w postaci darmowej komunikacji miejskiej! Niemniej jednak, pomimo faktu, iż w "mieście meneli" wygrała Zdanowska, do której mam mocno obojętny stosunek i uważam, że powinna dać pole manewru świeżej krwi, cieszę się, że zepsuła tym samym krew rządzącym na Wiejskiej.
to jest smutne ze ludzie sie cieszą z tego ze wygrywa mniejsze zło. To jest #!$%@? dramat, pis zastepujecie po, po ilus tam latach znowu zastąpicie po pisem i tak #!$%@? cały czas, nic sie w tym kraju obsranym gownem z takim podejściem nie zmieni :/


@Anty_Chryst: Widzisz, to jest postawa dojrzałych ludzi. Młodzi, pełni energii i zapału chcą zwykle wszystko od razu z miejsca zmienić na (ich niedoświadczonym zdaniem) idealne,
@szymeg7 z czego się niby cieszyć? Co to za wspaniały dzień nastał? Co niby zrobi PO jak wygra wybory? Zlikwiduje 500+ i przeznaczy na wojsko czy służbę zdrowia? Wróci do niższego vatu jak obiecali kiedyś? Może wybuduje elektrownie atomową? Albo chociaż uproszczą przepisy podatkowe? Wprowadzą ułatwienia dla firm? Nie, nic takiego jak pokazały ich 8 lat się nie stanie. To będzie kontynuacja pisu, trochę mniej bezczelna, ale jednak nic dla zwykłego obywatela
problem jest taki ze nic nie zmienia sie nawet małymi kroczkami, ciagle jest albo po albo pis.


@Anty_Chryst: To rozejrzyj się jeszcze raz, bo jeśli dla ciebie nic się nie zmieniło przez ostatnie 20 lat, to chyba żyjesz w środku lasu.