Wpis z mikrobloga

@0x34: mam u siebie w firmie kierowców 60+, żaden z nich nie jest zdziadziały i zagrzybiały, jak i w wielu miejscach poznałem ludzi 50/60+, którzy przedstawiali zachowanie jak ze screena. Kwestia podejścia człowieka i albo jesteś normalnym człowiekiem, nie stajesz w miejscu i rozwijasz się całe życie razem z postępem rzeczywistości w której egzystujesz, albo zamykasz sie w swoim świecie, pozjadałeś wszystkie rozumy i jesteś Panem Ważnym.
elektroda to takie specyficzne miejsce, trzeba dać im bawić się we własnej piaskownicy. W Internecie jest wiele miejsc, w których można uzyskać konkretną pomoc.
@postrachNocnegoSzczura ja dodam tylko że jest forum matematyczne
matma4u.pl
I jak podczas studniów miałem jakiś problem z zadaniem to nie było problemu że wrzucam i nie umiem podstaw wystarczyło zakodować dobrze jak były jakieś lim czy coś takiego.
A elektroda szkoda gadać same buce tam siedzą
Niestety zdarzało się że jak się takiego psychola ugłaskało to podawał rozwiązania i to przypadków z którymi wykładowcy nie bardzo sobie radzili...


@McRancor: Zastanawiam się czasem czy takie bystrzaki na tle innych po prostu nie są w jakiś sposób skrzywieni nie radząc sobie z rzeczywistością i rośnie w nich tylko bunt bo świat nie jest taki jak oni chcą, a co widzę często na wykopie (notabene skupiającym przynajmniej kiedyś ludzi z