Wpis z mikrobloga

Znam to dobrze. Moi wykładowcy zachowują się podobnie. Problem leży właśnie tam gdzie jest on wytykany. Dziś wszystko opanowała elektronika cyfrowa. Nie buduje się już skomplikowanych torów radiowych, nie oblicza się algebrą boola kombinacyjnych układów sterowana w oparciu o bramki. Ci ludzie zaczynali nauki gdy tranzystor był czymś czym dziś dla nas jest qbit. Oni całe życie poświęcili elektronice klasycznej nigdy nie programując (co najwyżej 8051 lub jakieś AVR). Ci ludzie w
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: Odpowiedź faktycznie ciekawa, niemniej "facet typiary" ewidentnie nie jest tytanem intelektu. Znalazłem ten wątek na forum, obwody liczyłem ostatnio ponad 10 lat temu, ale jeśli ktoś pyta publicznie o takie rzeczy to zaprawdę jest idiotą.

Koleś wkleił zadanie (dodajmy do tego, że trudno o prostsze zadanie z metody superpozycji) z gotowym rozwiązaniem i nie rozumie czemu należy rozwiązać to tak, a nie inaczej. A rozwiązanie którego on użył pokazuje tylko
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że już z nim kiedyś dyskutowałem- żądał ode mnie "satysfakcji" po tym jak podziękowałem mu za pomoc (bo wprawdzie pomógł, ale po kilku postach marudzenia) i napisałem, że mimo wiedzy ma 0 talentu do przekazywania jej. Potem tak się odpalił, że dostał ostrzeżenie. Na pocieszenie dodam, że aktualnie typ ma permabana za wielokrotne ostrzeżenia i kręcenie gównoburz (cały czas twierdził, że moderacja się na niego uwzięła).
W załączniku wylewa żale
Ins0maniaC - Mam wrażenie, że już z nim kiedyś dyskutowałem- żądał ode mnie "satysfak...

źródło: comment_lXYPwfgutBpDGpRpwu3lZrzF2yANzwlv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz