Wpis z mikrobloga

#tinder ale beka laska mnie zaprosiła na chatę po paru godzinach na miescie i nawet się nie dała pocałować (ja #!$%@?). Leze z nią teraz w jednym leżu, ta śpi (niby) ale ma za cel chyba się nie dać wydymać. Dziwne dupy, chociaż się przytuli chłop ja #!$%@?.
  • 99
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jody_HiGHROLLER: chyba gdzieś po drodze dałeś ciała w zarywaniu i po prostu głupio jej było Cię wyprosić.

Ząbki umyte, albo chociaż jakąś gumę wziąłeś? Może Ci z japy śmierdzi i się całować nie chciała
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Ale po co skoro moze znalezc taka, ktora pojdzie z nim do lozka po 2 dniach i stworza moze fajna relacje na dluzej. Nie jestescie towarem deficytowym zeby o was walczyc, mowicie na cos nie, ok nara lece dalej ;)
  • Odpowiedz
@tomazzo69 xDD dla mnie jak kobieta daje dupy po kilku spotkaniach to jest puszczalskim szonem xD i w życiu bym nie chciała takiej do związku xD no, ale wy takie lubicie jednocześnie mówiąc, że szony są ble xd
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER: może poluje na Twoja nerkę/portfel lub pomiędzy nogami ma niekoniecznie to czego oczekujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stworza moze fajna relacje na dluzej


@tomazzo69: no tak, Ty jesteś taki wyjątkowy, że Tobie da dupy po godzinie, a później będzie Twoja wierna żona przez kolejne 50 lat xDD

Tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER: miałem na Tinderze kiedyś taką co na 1 zaprosiła mnie na chate a tam odpalała mi zdjęcia koleżanek które miały wesela, a jak chciałem się zabrać za temat to "nie": xD Wyszedłem odrazu
  • Odpowiedz