Wpis z mikrobloga

#tinder ale beka laska mnie zaprosiła na chatę po paru godzinach na miescie i nawet się nie dała pocałować (ja #!$%@?). Leze z nią teraz w jednym leżu, ta śpi (niby) ale ma za cel chyba się nie dać wydymać. Dziwne dupy, chociaż się przytuli chłop ja #!$%@?.
  • 99
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER: Stara metoda. Już za PRLu ją stosowali. Młoda laska bajeruje naiwniaka, a później przyjeżdża dwóch karków. Pakują cię do furgonetki i do końca życia zbierasz szparagi u Hansa.
  • Odpowiedz
Ale ty szukasz dziewczyny


@Novilius: Nie szukam, bo juz mam od ponad dekady :)

no tak, Ty jesteś taki wyjątkowy


@Kolarzino: Nigdzie nie napisalem, ze jestem wyjatkowy, ale fajnie, ze tak uwzasz ;)

Dlaczego tak czesto ludzie sobie cos dopawiadaja i probuja wciskac komus na sile cos co nie mialo miejsca, nie rozumiem tego, moze jestem juz za stary i nie nadazam, nie wiem.
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Mnie zawsze zastanawia czemu kobieta jak się rucha po kilku spotkaniach to jest szonem a jak facet się rucha na pierwszym spotkaniu to jest wygrywem, kiedyś był argument że kobiety potem zostają samotnymi matkami ale w dobie antykoncepcji to juz chyba nieaktualne więc nie wiem o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER albo ma bordera albo chciała, żebyś ja trochę "zgwałcił" albo sprawdzić czy będziesz próbował. Niektóre dziewczyny lubią stawiać się w pozycji ofiary zawsze wiecznie zmieszanej do wszystkiego.
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: kobiety do związku nie wybiera się na podstawie tego, kiedy pójdzie z Tobą do łóżka. Bardziej na podstawie emocjonalnego connection, przyciągania itp. Dziewczyny, z którymi byłem w związku mogły ze mną pójść do łóżka zarówno po drugiej randce jak i po 3 miesiącach, i tak bym z nimi był w związku, bo wpadły mi w oko od pierwszego spojrzenia. I nie mówię tu tylko o tym, że mi się podobały
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold

@teslamodels i na tyle nie potrafisz utrzymac siuraka w ryzach? XD faceci to czasem podludzie xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A po co bydlaka 2 miesiące więzić jak singielek do 25 roku życia jest wiecej niz jeden Mirek czy sam DiCaprio kiedykolwiek dałby radę obskoczyc xd

Nie dała to nara ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Po prawdzie, to nie widzę w tym nic dziwnego. Może po prostu chce poczekać z seksem jeszcze trochę.
  • Odpowiedz
  • 5
@TrisssMerigold a tak z ciekawości, jest jakaś magiczna liczba spotkań po których laska przestaje być szonem jak się prześpi z facetem? Myślałem że to bardziej kwestia uczuć xd
  • Odpowiedz
ma rację - żadna szanująca się dziewczyna nie prześpi się z chłopakiem po kilku spotkaniach

@Novilius: tak, ale przede wszystkim co „szanująca się dziewczyna” robi na tinderze xD
  • Odpowiedz
Wszystko pieprzenie. Jak jest chemia i zaskoczy to coś, to na pierwszym spotkaniu też można się ze sobą przespać. To jest dobry test, bo jak już na tym etapie zażre to już będzie dobrze. Miałem tak ze swoją rozową, aktualnie leci 14 rok razem
  • Odpowiedz
@HusainAbdul to proste, faceta latwiej zaciagnac do lozka niz kobiete. Ma to podloze genetyczne gdzie samiec ma za cel zaplodnic jak najwiecej samic a samica wyselekcjonowac jak najlepszego samca. Do tego podchodzi sytuacja spoleczna, gdzie kobieta idac z randomowym facetem ktorego nie zna do lozka ryzykuje duzo wiecej niz facet idacy z randomowa laska
  • Odpowiedz
dla mnie jak kobieta daje dupy po kilku spotkaniach to jest puszczalskim szonem


@TrisssMerigold: no ale to nie ty masz być z nią w zwiazku xD

@Jody_HiGHROLLER może ma okres, ale też wpadleś jej w oko i głupio jej cię wywalić. jeśli nie jest #!$%@?ęta, to musiałeś zrobić dobre wrażenie, że wpuściła cię do wyra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz