Wpis z mikrobloga

#polityka #takaprawda #wybory

Tyle pomyj wylano na Trzaskowskiego, robiono z niego nie wiadomo Jakiego idiotę (tak jak wcześniej na Komorowskiego) a ten wygrał już w pierwszej turze. Tym samym wielkie starania wykopowej gawiedzi poszły na marne. Oj jak się cieszę bo nie dla P(i)sa kiełbasa w postaci Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_QbX84uymk958tmt7dZUucCzo1FguVVaC.jpg
  • 37
@jezus_cameltoe:

Tym samym wielkie starania wykopowej gawiedzi poszły na marne.

Nie trzeba być geniuszem, żeby ocenić, że Trzaskowski jest w gruncie rzeczy jedynie odrobinę lepszym kandydatem na prezydenta niż Jaki xD. Wygrało po prostu mniejsze zło, ale wciąż zło.
Sugerujesz, że Komorowski to nie jest idiota? XD


@zbii777: może i jest, natomiast nie wydaje mi się aby Duda znacząco od niego odstawał. Trudno to też ocenić - to jest wykop, tu w przeważającej sile piszą zwolennicy prawej strony polityki, konserwatywnej, bogobojnej. Są to ludzie chcący prostego, cichego życia z przerwami na awantury o nacjonalizm. Tu się wybiela takich polityków(np. Wipler, Kaczyński, Korwin) a oczernia idoli lewicy(Owsiak, Biedroń, HWG) przez co
@Puter nie zaciętość powska tylko co najwyżej zła interpretacja. Zrozumiałem, że od baranów wyzywasz tych co głosowali na Trzaskowskiego. Jeśli wyzywasz swoich współmieszkańców od baranów, dlatego że głosowali przeciw komuś a nie za kimś to powiedz mi, w czym mądrzejsze jest dla Ciebie głosowanie na kogoś, kto nie ma szans?
@Porucznik_Nos: Nie, nikt inny nie ma szans, bo nie głosujemy za kimś , tylko przeciwko komuś, wybieraliśmy między dwoma pajacami, którzy reprezentują co najgorsze w ich partiach, taka prawda, zabetonowanie się POPiSu to tragedia, a ludzie jak barany, jest #!$%@?, było #!$%@? to co? PiS czy PO? Nawet poziom cukru we krwi opada... I tak następne sto lat poproszę, czyż nie są baranami?
@Puter wybacz, może nie obserwowałem wystarczająco uważnie kampanii wyborczej. Który z kandydatów na Warszawskiego prezydenta miał program? Nawet nie mówię o dobrym, tylko jakimkolwiek realnym do zrealizowania?
@Porucznik_Nos: Znasz jakiegoś, albo jego program, pewnie nie, bo wszyscy głosowali na POPIS, zapytaj kogokolwiek o innego kandydata, czy zna chociaż jednego, zobaczysz efekt, o którym mówię. Ja znam, i głosowałem na niego. A ty?
@Porucznik_Nos: Jest, a jaki program miał Trzaskowski albo Jaki - darmowe żłobki, Warszawa dla wszystkich, rozliczenie układu itp.Hasełka, żadnego realnego programu. Kandydatów było 14, znasz jakiegoś, czy tylko tak pieprzysz?
@Porucznik_Nos: Ciekawe, zapamiętaj ten program, ile obietnic spełni, chyba zadłuży Warszawę na poziomie PKB Polski, i tacy krytykują innych socjalistów za zadłużanie państwa, równowaga budżetowa itp. Gdzie jest gospodarka, rozwój, zwiększenie budżetu itp? Nie ma..
@Puter podaj mi gościu jednego kandydata, który miał realny program. Inaczej nie pisz do mnie więcej. Trzaskowski nie miał programu bo na takiego tępego dzbana jak byleJaki najwyraźniej nie był potrzebny.
@Puter: stwierdziłem uczciwie, że rzeczywiście nie znałem wszystkich kandydatów. Poszukałem programów, nie znalazłem. Ogólnie żaden z kandydatów nie miał programu ułożonego w jakiś dokument, coś co można ocenić. Obejrzałem zatem debatę. I co ja tam zobaczyłem. Ikonowicza i Potockiego, którzy nie potrafią zdania poprawnie sklecić po Polsku. Babka, emerytka, która doznała jakiegoś oświecenia boskiego w trakcie programu na żywo.Jakubiak, Korwin, ten z PSL, ten z SLD, Trzaskowski, Jaki i Tanajno. Żaden