Wpis z mikrobloga

Cześć, Miraski :)

Mam dla Was całkowicie za free, napisanego przeze mnie, 40-stronicowego ebooka o tanim lataniu (proszę o wykopanie):

Jak tanio latać? Mój darmowy eBook o tanich lotach

Ostatnie kilkanaście dni na wakacjach spędziłem nad tym małym projektem, przepisując od nowa artykuły z bloga, sklejając w całość i dopisując sporo nowej treści. Starałem się zawrzeć całą moją wiedzę na temat budżetowego latania po Europie i reszcie świata, nie skupiając się jedynie na szukaniu biletów, a na całości tematu. W książce znajdziecie odpowiedzi na pytania:

jak szukać biletów?
z jakich narzędzi korzystać?
w co mogę się spakować, co zabrać na pokład, jakie są limity bagażu?
jak zarobić na opóźnionym locie i co robić, gdy przytrafi się taka sytuacja?
jak spakować się w bagaż podręczny?
Jest sporo o naszych, europejskich low-costach, trochę też o tańszych liniach na całym świecie. Ebook to dobry materiał na rozpoczęcie swojej podróżniczej przygody, ale myślę że weterani taniego latania też mogą znaleźć tutaj coś użytecznego.

Starałem się dopracować materiał jak tylko mogę, dostępny jest w trzech formatach - PDF, EPUB i MOBI. Na stronie znajdziecie możliwość zapisania się na newsletter - ale nie jest to wymóg, można pobrać ebooka nie podając żadnych danych, niczego nie zaznaczając i nigdzie się nie zapisując :)

Za każdą informację zwrotną będę wdzięczny - napisz, jeśli Ci się podobało, przydało, a jak bieda - też daj znać ;)

Dzięki za wykopywanie i czytanie!

#zwtravel

#podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #ebook
zbigniew-wu - Cześć, Miraski :)

Mam dla Was całkowicie za free, napisanego przeze ...

źródło: comment_mzQ11ysTdzRdmHQWJfhLmwktuADAdEDN.jpg

Pobierz
  • 22
@amn1337: Hej, opóźnienie do 2h, ale w przypadku odwołanego lotu - gdy nie lecisz swoim lotem, a linie montują Ci transport zastępczy i spóźniasz się 15 min, to i tak przysługuje Ci odszkodowanie.

Gdy lecisz lotem, na który kupisz bilet, ale jest opóźnienie - musi być co najmniej 3h opóźnienia, do 3h nie przysługuje nam w sumie nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)