Wpis z mikrobloga

@RwandyjskiFront:ale zasadnicze pytanie, czy sprzedaż gruntu była w otwartym przetargu do którego każdy mógł przystąpić i zaproponować cenę?

nastroje anty, ale kogo głosować?
PIS nie - niby w wyborach lokalnych powinno patrzeć się na osoby nie na partie - tym bardziej nieee.
Ruch Miejski? absolutnie nie - negatywna kampania, marudzenie o wszystkim co się dzieje - wszystko nie tak...brak sensownej wizji... jątrzenie... dramatyzowanie... w 90% niezgodne z moimi poglądami. Mam wrażenie
@RwandyjskiFront: tragedią nie tylko tego miasta ale i kraju jest to, że nie ma w wyborach realnej konkurencji. Głosuje się na "innych" nie po to aby było lepiej, ale żeby #!$%@?ć "tamtym".
Kubickiego wybrano żeby nie było gorzej niż jest.
@RwandyjskiFront: pieprzysz głupoty:
- wycena nieruchomości była dokonana przez niezależnego rzeczoznawcę majątkowego,
- miasto podniosło cenę nieruchomości o 100% w stosunku do wyceny,
- zorganizowano przetarg nieograniczony, w którym KAŻDY mógł kupić działkę.
@broker:W mojej wypowiedzi jest takie magiczne słowo jak PODOBNO. Owszem, przetarg był nieograniczony, ale to nie znaczy, że Zielona Góra nie może powiedzieć - nie dziękujemy, ta kwota jest za mała, robimy kolejny przetarg. Jeżeli chodzi Ci oto, że każdy z inwestorów miał czas zapoznać się z dokumentami przetargowymi - to szczerze mówiąc nie wiem, czy wisiało to na BIPie 2 tygodnie czy 2 dni bo zwyczajnie nie śledzę BIPu miasta