Wpis z mikrobloga

Komentarz do swojej riposty - film DZEKUJEMY ZA PACZKE (fragmenty wybrane)
Major:
"[...] Właśnie wrzuciłem film on tak samo jak ten Mexykano głupoty z Mario gadał i teraz głupoty gada. Co mnie on interesuje? No, wysłali całe te komedie że ty jesteś na czwartym miejscu i że startujesz. Śmiechu warte. [...]
Jak Mexykano powiedział że niedorozwinięty jestem, a to on sam, ja tu na święta, on ściąga, po prostu nagrywa na podwórku, ściąga, nie wiadomo jakie swoje filmy. Niech sobie on się nauczy swoje tematy a nie po prostu ściągać. To było na tym, na kartce, kartka jeszcze gdzieś jest, że wysłali tu młodzież, dwóch chłopaków przyniosło. Zadzwoni znowu bra... była... był dzwonek, to zadzwonili dla Kszyś... Kszyśka dała, dali, właśnie. Dali właśnie te twoje rzeczy w garniturze, że ty będziesz na radnego czy na yy prezydenta startował, że czwarte twoje... na czwartym liście na którymśtam co były te na prezydenta że ty będziesz czwarty na liście. To kit po prostu. A ty po prostu na początku, ja ciebie, ja z tobą się nie chce ogółem spotykać, bo ja nie jestem gejem żadnym i już! Po prostu ty jesteś po prostu ja jestem innym człowiekiem ty jesteś innym człowiekiem sobie nagrywaj, zrób sobie co chcesz!"
Film

#suchodolski #mexicano #transkrypcjeboze #kononowicz