Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko zaprowadzić do żłobka. Po pół godziny wraca i w domu czarno. Zlokalizowała, że pralka się pali. Warto zauważyć że pralka nie była włączona. Nie wiem co to by było jakby pracowała normalnie.. A winowajcą jest półtoraroczna pralka #samsung #wroclaw
kenny_kabanie - Co się #!$%@?ło, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko za...

źródło: comment_A3JN4quovskbfm8r0nFse2l01Uj1jXdg.jpg

Pobierz
  • 273
@Samsung_Polska hehe XDD


Po odpowiedzi wydaje mi się, że wziąłeś ich za troll konto do wyłudzenia Twoich danych. Wyglądają na legitne - spójrz na ich odpowiedzi pomagające klientom. Chyba, że reakcja wynika z obranej strategii - prawnik i sąd zamiast polubownie.
Pozdrawiam i dobrze, że nic więcej się nie stało
Osobiście również nigdy nie zostawiam takie sprzętu podłączonego do gniazdka jak ma pogrzeby.


@kszaku: ale lodówkę jakoś zostawiamy. Telwizor, konsole, router i wiele innych pierdółek też.

Ja w sumie pralki nie odłączam, może warto jednak to robić (aczkolwiek nie mam Samsunga, ja z tą firmą nie chcę mieć w ogóle do czynienia w życiu)? W sumie jak tak myślę to tylko czajnik elektryczny odłączam jak gdzieś na dłużej wyjeżdżam.
@fifpol: nie nie nie - mi nie przeszkadzają muzyczki. nie wiem co mnie podkusiło, bo o szajsungu miałem podobne zdanie co o LG już od dłuższego czasu, ale pralkę kupiłem, a to gówno świeci, błyska, gra melodyjki i #!$%@? robi wszystko poza praniem, a #!$%@? się na potęgę. im dłużej patrzę na produkty szajsunga tym bardziej do mnie dociera że najważniejsze ficzery są głównie markietingowe (eko #!$%@? bubel, zakrzywione ekrany, #!$%@?
Przejdź się po sąsiadach i spytaj czy im coś nie padło, może elektrownia puściła chwilowe przepięcie czy coś.

Co nie zmienia faktu że pralka powinna być na taką okoliczność zabezpieczona.


@Gixaar: Elektrownia nic nie puściła, ewentualnie minimalna szansa, że coś wyszło z trafo, ale wątpię.
Za to prawdopodobne jest upalone 0 w rozdzielni 3 fazowej, wtedy w momencie braku połączenia, na gniazdach 230V może pojawić się pawie 400V przy nierównomiernym obciążeniu