Wpis z mikrobloga

Testy na ojcostwo we Francji sa surowo wzbronione. Niesubordynowanemu mezczyznie, ktory skorzysta z tego typu testow w panstwach, w ktorych sa legalne (szwajcaria, belgia) grozi do roku wiezienia i kara w wysokosci 15k EUR. Wladze francuskie argumentuja swoje podejscie opinia psychologow, ktorzy twierdza, ze: „ojcem jest ten ktory wychowuje, a nie ten ktory splodzil”

Czujecie to #!$%@?? Niech mi jakas feministka powie, ze kobiety sa dyskryminowane i zyjemy w swiecie sterowanym przez bialych heteroseksulanych mezczyzn. W jakim swiecie #!$%@? zyjemy, ze fundamentalne prawo do powielania swoich genow jest sankcjonowane przez aparat panstwowy?
Najbardziej bawi mnie w tym wszystkim opinia kobiet na tenat testow na ojcostwo - osoby za wolnym dostepem do testow sa wyzywane od mizoginow, incelow, szowinistow. #redpill #przegryw #rozowepaski #feminizm #lewackalogika
B.....a - Testy na ojcostwo we Francji sa surowo wzbronione. Niesubordynowanemu mezcz...

źródło: comment_rf2eJm4BOcatSZm802edWSOroVeGyrZC.jpg

Pobierz
  • 47
@Baitka: Czyste #!$%@?ństwo o ile nie jest to zarzutka. (mój angielski za słaby, by wszystkie słowa poprawnie przetłumaczyć sobie na szybko)

Z psychologami się w sumie zgadzam: "ojcem jest ten, który wychowuje", ale owy ojciec powinien posiadać informacje, czy to są jego biologiczne dzieci czy nie, dzięki czemu będzie posiadał swobodę w dokonaniu decyzji - chcę zostać ich ojcem albo nara i alimenty niech płaci ten co zapłodnił.
Niech mi jakas feministka powie, ze kobiety sa dyskryminowane i zyjemy w swiecie sterowanym przez bialych heteroseksulanych mezczyzn.


@Baitka: piszesz to tak jakbyś żył we Francji.

Ostatnio jak sprawdzałem to takie prawo nie występuje nigdzie indziej, ot lokalna anomalia. Nie podoba się to nie jedź płodzić dzieci do Francji.

Zresztą ja co do zasady się zgadzam że feminizm w 2018 to bzdura bo dyskryminacji kobiet nie ma już od kilku dekad.