Wpis z mikrobloga

XDDDDD

Mam poczucie, że my w ramach Unii Europejskiej mamy niedosyt demokracji. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego Unia zabrania tego, zabrania tamtego.

Dlaczego na przykład w sklepie nie można w tej chwili kupić już zwykłej żarówki, można kupić tylko żarówkę energooszczędną. Nie wolno kupić, bo Unia zakazała.

To są problemy, nad którymi zastanawiają się ludzie. Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest jedna z przyczyn brexitu.


#neuropa #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
NapalInTheMorning - XDDDDD 
Mam poczucie, że my w ramach Unii Europejskiej mamy niedo...

źródło: comment_h6UI9oSy8Dz4SUOgqgrnfrd8x0sYviXT.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:

To są problemy, nad którymi zastanawiają się ludzie. Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest jedna z przyczyn brexitu.


Tak, to właśnie brak "zwykłych" żarówek skłonił ludzi do wyjścia UK z UE. Wcale nie oparta na kłamstwach, manipulacjach i emocjach kampania eurosceptyków.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Inne z dzisiaj:

PAD pytany o to, dlaczego Trójka Radiowa nie informowala w sobotę o decyzji TSUE odpowiada, że nie ma wpływu na media, ale są one w Polsce wolne. Bo gdyby doszło do gwałtu na grupie kobiet, polskie media by o tym na pewno napisały. (Aluzja do wydarzeń w Koloni)
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:

Dlaczego na przykład w sklepie nie można w tej chwili kupić już zwykłej żarówki, można kupić tylko żarówkę energooszczędną. Nie wolno kupić, bo Unia zakazała.


Dlaczego na przykład w sklepie nie można w niedzielę zrobić normalnych zakupów, można tylko w małych drogich sklepikach. Nie wolno, bo rząd zakazał.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: A mnie zastanawia, że w Polsce nie można handlować w niedzielę, sprzedać czy kupić ziemi rolnej, założyć apteki, napić się piwa w plenerze, kupić alkoholu w niektórych miejscach po 22. Tak sobie myślę, kto nam więcej tej wolności zabiera PiS czy UE?
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning możesz kupić zwykła żarówkę - ale jako promiennik ciepła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Informacja nieprawdziwa.

Zresztą na #!$%@? zwykle zarowki. Ja mam zimne ledy w domu. W sypialni ciepłe. Cała halupa 100 metrów to jakieś... 150 w pobiera.

A kiedyś ludzie w salonie mieli kinkiet 5*100 w. To przecież #!$%@? w zimie w piecu nie trzeba palić ( )
  • Odpowiedz
@Lavie: o #!$%@?... nie szanuje dudy natomiast czuję się zakłopotany i jakoś #!$%@? bardzo dziwnie czytając twoj komentarz. Przecież on podał pierwszy lepszy (#!$%@?) przykład działania ue które bądź co bądź ogranicza moją wolność. Szkoda że nie powiedział o tym że Polska ma nakaz ograniczania emisji spalin albo cokolwiek innego. Btw. Wielki z ciebie liberał a masz jakiś problem z demokratycznym wyborem obywateli innego państwa ?
  • Odpowiedz