Wpis z mikrobloga

@KCPR: Co mam zrobić z tymi porównaniami? Jest tam wystarczająco syfiasto, że razi podczas spaceru. To czy bardziej niż w innych miastach nie ma żadnego znaczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KCPR: Jakby tam chodziło tylko o 'papierek' to bym tego komentarza nie pisał. Przyjedź, zobacz coś poza główna ulica i się wypowiadaj. Ty za to masz wielce europejską mentalność i jak jest źle to się mówi, że spoko?
@Chochla: człowiek zawsze jest bardziej krytyczny wobec własnego miasta, a inne wydają się lepsze, wiesz, "grass is always greener..." itd. Ja np. mieszkam we Wrocławiu i z każdym dniem nienawidzę go coraz bardziej, gdziekolwiek nie pojadę to wygląda mi ładniej, lepiej: Kraków, Poznań, Katowice nawet xD o Gdańsku nawet nie wspomnę, mega mi się podoba Gdańsk. A pewnie Ty byś miał odwrotnie.
@Lotto: Chłopie ale co ty mi będziesz mówić co ja powinienem. Napisałem co sądzę. Bardzo się cieszę, że twoim znajomym zza granicy się podoba, fantastycznie. Mi też się podoba i uwielbiam Główne Miasto w Gdańsku co nie zmienia faktu, że wystarczy odejść 50metrów od Długiej, żeby ręce opadły. Zamiast powiedzieć jak jest to czarujesz rzeczywistość. Polska jest piękna, kilka razy w roku bywam we wszystkich naszych dużych aglomeracjach. Nie zmienia to