Wpis z mikrobloga

Trochę prowokacyjnie użyłem określenia polskie obozy śmierci. Ufałem, że moderatorzy wykażą się większą świadomością historyczną. Oto moje odwołanie

Fraza "polskie obozy śmierci" została stworzona przez Jana Karskiego, polskiego bohatera i emisariusza Polskiego Państwa Podziemnego na Zachód, w prowokacyjnym artykule z 1944 gdzie informowano o strasznych zbrodniach dokonywanych przez hitlerowców. Jego rozpropagowanie w istocie przyczynia się do rozpropagowania wiedzy historycznej, wbrew obiegowe opini wielu Mirków. Dzieje się to dlatego, że istnieje przez szeroki wachlarz rzetelnych, wielojęzycznych artykułów jednoznacznie opisujących odpowiedzialność zbiorową poszczególnych narodów i wyjaśnienie obcokrajowcom, jakie obawy wzbudza on w polskich sercach.

Ufny w świadomość historyczną moderatora 4XEd i determinację Polaków w byciu powiernikiem tego strasznego historycznego wydarzenia oczekuję na odblokowanie komentarza.


W PS użyłem tej zakazanej frazy

Piszcie co sądzicie :)

#historia #moderacjacontent #afera #polishdeathcamps
Pobierz Glassius - Trochę prowokacyjnie użyłem określenia polskie obozy śmierci. Ufałem, że m...
źródło: comment_l4JR49rl8b2GJSkiJ2sXFsdrTX3OeXhe.jpg
  • 1