Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek i śmiesznostek muzycznych to mój nauczyciel fotografii z technikum - Jakub Kamiński (swoją drogą wspaniały nauczyciel i projektant) w 2014 roku nagrał sobie loop plumkania na pianinku i wrzucił na portal z samplami, który został potem w 2016 roku #!$%@? przez XXXTENTACIONA sławnego rapera i użyty w jego kawałku "I spoke to the devil in miami, he said everything would be fine" xDDDD

Tentacion nie jeden raz kradł sample i bity bez dawania ludziom creditsów. I tak oto #!$%@?ł mojemu nauczycielowi sampel i zrobił na nim dziesiątki milionów wyświetleń.

Oto oryginalny sampel mojego nauczyciela: klik
A tu piosenka tentasjona: klik

#rap #muzyka #ciekawostki #ciekawostkimuzyczne #xxxtentacion #tentacion
softenik - Z takich ciekawostek i śmiesznostek muzycznych to mój nauczyciel fotografi...

źródło: comment_aNQWsE5WoCyN5MCKvF3XcO0D0mcZTVsa.jpg

Pobierz
  • 9
@KolejnyWykopowyJanusz: @softenik: jeśli wykorzystujesz to do uzyskania korzyści majątkowych to chyba nie pozwala ale z tego co rozumiem to po pierwsze ziomek to sam wrzucił na portal z samplami a po drugie I Spoke To The Devil In Mami było trackiem, który nie znalazł się na żadnym oficjalnym projekcie więc trochę na siłę te wzmianki o #!$%@? bo w hip-hopie mixtejpy mają to do siebie że bity na nich nie