Wpis z mikrobloga

Przez drame z #adrianpolak zajrzałem na Rokse i co się tam dzieje, to ja nawet nie, jakieś Grażyny, które mają 45-50 lat chcą 160 zł za godzine. Serio, ktoś im tyle płaci? Przecież nawet jakby ona mi tyle płaciła, to bym nie chciał, nawet dla takiego szwagra z wąsem seks z nią powinien być wart z 16 zł xD

#roksa #divyzwykopem
N.....r - Przez drame z #adrianpolak zajrzałem na Rokse i co się tam dzieje, to ja na...

źródło: comment_JkGC3AKUW0LcPPOjG0NBfRhjIgUILNgZ.jpg

Pobierz
  • 74
@NaczelnyHejter: To że ma 45 lat to nie znaczy że się słabo rucha to raz, a dwa że ludzie często sobie nie zdają sprawy jakie to mogą być zarobki. 160zł dziennie ma z 3-4 facetów a nie każdy tam przychodzi uprawiać seks, często to są ludzie co nawet płacą by sobie porozmawiać.

Średnio ładna prostytutka ma 10-20k na miesiąc.

Poza tym pieniądze są w pełni legalne :).

Ja tam nie mam
@dziekuje: ale jest tak jak mówi @login-jest-zajety: to są legalne i nie opodatkowane pieniądze :). Wystarczy pokazać urzędnikowi ogłoszenie na roksie/parę fotek/ prosty zapis klientów w excelu + daty i przelewy do banku + choćby jeden filmik albo jeden świadek który korzystał.

Wiele prostytutek zarabia aż kupi mieszkanie i przestaje robić. A mieszkanie to praktycznie największy koszt w życiu pojedynczego człowieka :).

Nielegalne to jest sutenerstwo.

Pozdrawiam