Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Tego nie jestem w stanie zrozumieć, ze wszystkich świtów którzy ostatnio wygrywają to ten jest najbardziej przerażający nie tylko z powodu jego wypowiedzi ale dlatego że teraz będzie przewodził ogromnym państwem praktycznie jak dyktator. Najbardziej żenujące są posty takie "popierające" go w memowy sposób powielane przez bezmyślnych debili co wchodzą na /pol/
@tomasz-terlecki: Jak ktoś zdycha z głodu i nie ma innych szans zarobku to sprzedaż nerki dla takiego kogoś wydaje się lepsza niż śmierć głodowa. To nie wina Brazylijczyków i Brazylii,to wina #neokolonializm . "Światła" lewica z takim Lulą poza braniem łapówek i innymi idiotycznymi pomysłami problemu tamtejszej biedy nie rozwiązała. Czy rozwiąże go były wojskowy ? Raczej nie,wojsko tam wchodzi zakichanym gringo w tyłek niestety.
@Brzytwa_Ockhama: Owszem,jedyny sukces to to,że nie jest on komunistą. Jego podejście jeśli chodzi o broń palną w cywilnych rękach - też ma sens. Ale problemu jakim jest #neokolonializm i wynikająca z niego pozycja Brazylii nie rozwiąże,a to jest niestety podstawowa sprawa. Wojskowi latynoamerykańscy tradycyjnie zapatrzeni są w USA jak w obrazek,a USA traktują Amerykę Południową jak swoją kolonię i grabią południowy kontynent jak ZSRR republiki socjalistyczne. Socjalizm Latynoamerykański ma swoje źródło
@wraithcat: @Azulana: @Brzytwa_Ockhama: @dom_perignon:
Luudzieeee ja nie mam nic do Brazylijczyków głosujących na niego bo rozumiem że mają fatalną sytuację w kraju i to normalne że głosują na kogoś kto im proponuje proste rozwiązania, martwi mnie niejakie zadowolonie części osób z krajów rozwiniętych z tego że wygrał. Jego działania będą katastrofalne dla świata, a niektórzy cieszą się bo "nie wygrał lewak" no ludzie to nie są czasy zimniej
no ludzie to nie są czasy zimniej wojny, żeby popierać każdego niekomunistycznego dyktatora

@tomasz-terlecki: Nie to nie jest zimna wojna.To jest okres gdy komunistyczne zombie wylazły z grobu albo wybudziły się z hibernacji a społeczeństwa zachodnie opuściły gardę bo myślą,że są bezpieczne.

Komunistyczne zagrożenie nigdy nie było większe niż teraz,gdy pokolenie '68 jest u władzy a na uniwersytetach skutecznie pierze mózgi młodym.

Popatrz na taką UE. Popatrz na to co się
Przecież jest zupełnie odwrotnie, to Rosja wspiera tą całą skrajną prawicę oraz komunistycznych dyktatorów którzy utrzymali się przy władzy


@tomasz-terlecki: A może to Rosja wspiera całą tę grupę LGBTQ żeby intensyfikować rozłamy w społeczeństwie i lewicę? Imperium Rosyjskie wspierało ruchy republikańskie uderzające w zachodnie rządy a ZSRR wspierał ruchy gejowskie w latach 70tych kiedy w ZSRR za to karano ostro.

Więc wychodzi na to, że to Rosja wspiera LGBTQ