Wpis z mikrobloga

Konto do RDR2 na XOX tryb offline, oddam.

Wczoraj kupiłem na allegro bo nie moglem wytrzymać a dziś już prawilnie pobiegłem po edycję pudełkową do sklepu.

z plusujących lub komentujących wybiorę na bliżej nieokreślonych zasadach jedną osobę której prześlę maila jakiego dostałem od sprzedawcy z danymi do konta.

Plusować i komentować można dziś do 21

#rozdajo #rdr2 #xbox #xboxone #reddeadredemption #reddeadredemption2
  • 13
  • Odpowiedz
moje pierwsze #rozdajo wygrywa


podeślij na pw adres mailowy to prześlę dane do konta z instrukcją jak używać.

Wszystkim plusującym i komentującym gorąco dziękuję za udział w zabawie
  • Odpowiedz
@EN_Norbert Lipa, że nie dałeś wszystkim na PW żeby sobie pobrali i grali offline, w sumie i tak Ci to nie szkodzi już teraz, kto ma kupić to i tak kupi. Ten sprzedawca wysyła wszystkim te same passy i nie sprawdzi kto się tam loguje. Nie wspieraj takich januszy biznesu!! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EN_Norbert: Imo, podrzuć passy wszystkim plusującym. Nie cierpię Januszy allegro i nic nie cieszy mnie tak jak pójście im w szkodę.
Kiedyś zastanawiałem się nad stworzeniem pół ekskluzywnego discorda do dzielenia się takimi kontami, ale że sam nie korzystam z takich usług, ciężko by mi było go prowadzić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: Gdzie? Na Xboxie? Teoretycznie tak, ale w życiu nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś pisał że go zbanowali. Banują tylko to konto, którym handluje Janusz, a twoje jest bezpieczne.
  • Odpowiedz