Wpis z mikrobloga

@Krol_Pontaru: w tej chwili bardzo dobrze, ostrzegano mnie że po operacji będę wyć z bólu i się zwijać w łóżku, ale boli jedynie jak stoje i chodzę i go prawdopodobnie tylko przez cewnik.
@Stan_Przedzawalowy: trzeba czekać aż nerwy się ze sobą połączą i wszystko będzie znowu sprawne, to zajmuje czasami 2 miesiące, a niektórzy mogą mieć orgazm dopiero po pół roku. I orgazm łechtaczkowy jest możliwy i orgazm od penetracji.
@TurtleHerd mam dosc trudne pytanie. Jaka jest Twoja orientacja seksualna? Skoro jestes kobieta to jestes les, bi czy hetero? Jezeli zakochasz sie w kims, to powiesz od razu jak wyglada sytuacja? Co w przybadku reakcji szokowej? Nie obawiasz sie, ze mozesz sie spotkac ze sporym odrzuceniem? Wg mnie zmiana plci to dosc trudna sprawa mentalnie w przypadku znalezienia partnera zyciowego. Nie zorum mnie zle, wcale nie uwazam, ze zmiana plci to cos
@TurtleHerd: jak czułaś się przed operacją? Czy operacja wpłynęła pozytywnie na twoją samoocenę, w jaki inny sposób ci pomogła? Ciekawi mnie co się czuje przed operacją i jakie ro uczucie bycia w „złym ciele”
@Dymass: Jestem biseksualna i mam partnerkę. Przed nikim oczywiście nie będę tego ukrywać bo to wcale nie jest tak łatwo ukryć jak się niektórym zdaje i nawet jakbym mogła to bym tego nie robiła bo to nie jest w porządku. No i po zaczęciu mojej terapii hormonalnej miałam jeszcze jeden związek oprócz obecnego, więc nie uważam żeby to był jakiś problem. Jest trudniej, owszem, aczkolwiek przed hormonami było jeszcze trudniej gdyż
@Krol_Pontaru: Czułam się chyba normalnie, nie było jakiejś ekscytacji czy stresu w sumie. Operacja jest czysto estetyczna ale wieeele zmienia w postrzeganiu własnego ciała i siebie. Po operacji czuje się właściwie normalnie, czuje się sobą, czuje się swobodnie, nie mam oporów przed robieniem rzeczy które zawsze chciałam robić typu taniec, a na które z jakiegoś powodu nie mogłam się zdobyć. Operacja ta daje naprawdę wielkiego kopa to samopoczucia i ogólnej samooceny,
@Szary-w-Bieli:
1. Koszt zalezy od tego gdzie robisz, u mnie koszt samej operacji to 55k zł + przelot w obie strony 6k + hotel 6k i pieniądze na pobyt jakieś 3k, czyli łącznie 70k
2. Odpowiedziałam wyżej, ciężko właściwie opisać to nawet słowami, ale zawsze chciałam tylko jednego - żeby moje życie było normalne i świadomość tego że coraz bardziej jest, jest nie do opisania
3. Dalej się zmieniać, bo nie