Wpis z mikrobloga

@Maliszak: Już dzisiaj byłem w WC,a w przeciwieństwie do niektórych przedstawicieli neuropy nie mam problemu by mi samoistnie wypadało :P A teraz bądź łaskaw odwalić się od mojej d.py ! Ja wiem,że taka wasza neuropejska perwersja ale wypraszam sobie.
  • Odpowiedz
Niczyim multi pomarańczowy (choć wam w #neuropa powinni dać wreszcie kolor RÓŻOWY). A zanim mnie zbanują czy świeżo po dostaniu pomarańczy lubię usunąć konto. Niestety (i dla mnie i dla was) wracam po kilku miesiącach jak bumerang.Nałóg,co zrobić.
  • Odpowiedz
@Maliszak uwielbiam to jaranie się, że kogoś, z kim się nie zgadzacie, zbanowali. Czyli nadal panuje totalna komusza mentalność - ja rozumiem, gdyby ktoś faktycznie bezczelnie obrażał i trolował - ale za to banów nie ma, bo już niejedna zielonka nazywała ludzi #!$%@? i #!$%@? i kończyło się na pogrożeniu palcem.
Żeby nie było - pisowscy "oponenci" mają podobnie, ale w sumie co się dziwić, socjaliści nienawidzą wolności słowa, nieistotne, czy to
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: @Pantokrator: Ta, zasługuje i dlatego dostał bana za "wojenki polityczne" czyli coś co nawet nie istnieje w regulaminie i chyba nigdy nie było wytłumaczone przez moderację. Faktycznie jest z czego się cieszyć, parę osób już dostało bana z tego powodu i to z neuropy i z 4konserwy ale co tam bo grunt że "zbanowali kogo trzeba". W Polsce dalej jak w lesie i januszeria przy mikrofonie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz