Wpis z mikrobloga

Nie chce generalizować, ale niektóre #niebieskiepaski to jakieś ultra dzbany. Stoję w kolejce przed paczkomatem, od kilku minut para staruszków próbuje odebrać paczkę, ale coś im nie idzie... Dookoła mnie, również w kolejce 3 niebieskie paski i żaden nic.. Stwierdziłam, że nie będę dłużej stała i poszłam i pomogłam odebrać paczkę parze, a potem sama odebrałam swoją poza kolejką. Zero protestów. Pozdro
#oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow no i trochę #logikarozowychpaskow
  • 42
@Sperrdifferential: ,,Ważne'' sprawy to pójście do pracy, ale każdy ma swoje priorytety/,,ważne sprawy''. Co do drugiej części to się zgadzam, samce alfa jak nic, biło od nich męskością¯\_(ツ)_/¯ Nie mniej jednak niektórzy niebiescy mają konkretnie #!$%@? na problemy innych i nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa/ekranu telefonu
@MrsHyde: Ja się nie dziwię, że nie pomogli. Nie śpieszyło im się, dziadki nie powiedzieli, że potrzebują pomocy, więc po co mieli się #!$%@?ć? Jak będziesz geriatrię we wszystkim wyręczać to niczego się nie naucza, mają jezyki w gębie czyli mogą zadawać pytania i prosić o pomoc, nieprawdaż? Wszystkiego mamy się domyślać?

A jeśli chodzi o bycie dzbanem, to najbardziej denerwują mnie ludzie którzy stoją w ciągach komunikacyjnych, wyciągają kartę miejską
@MrsHyde kiedyś na jednym festiwalu była kolejka do sklepu, stało się około 45 minut na zewnątrz. Wystałem swoje, byłem już w sklepie, za mna grupa czterech facetów na oko po trzydziestce, przede mną też jacyś stali, reszta kobiety. Na to wchodzi trzech sebixow do sklepu i myk w kolejkę przed wszystkich, też nikt nie zareagował, nawet gdy zacząłem im zwracać uwagę i wdali się ze mną w pyskowkę, zareagowały tylko kobiety.. Sebixy
@MrsHyde: nawet nie wiesz jak wkurzało mnie jak starsze osoby podchodziły odebrać paczkę z paczkomatu jakieś 3min po jej włożeniu do niego, mam do wrzucenia powiedzmy 150 paczek, zalogowany w tryb kuriera i jakby czekali na to aż wrzucę, proszę odblokować mnie ten paczkomat :P
@MrsHyde

starszy pan próbuje kupić bilet w automacie

męczy się z tym już kilka minut

jako że się spieszę to pytam czy pomóc

PORADZĘ SOBIE!!!

odpowiada donośnym głosem

nigdy więcej pomagania starszym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrsHyde: A dlaczego uważasz że są ultra dzbanami? Faceci mają obowiązek pomagać? Po co opisujesz ilu ich tam było. "SZEŚCIU I ANI JEDEN NIE POMÓGŁ! JA MUSIAŁAM BOHATERKA WYBAWICIELKA STARUSZKÓW. TAKA DUMNA BYŁAM, ŻE W NAGRODĘ SAMA DLA SIEBIE BEZ PYTANIA NIKOGO CZY MNIE WPUSZCZA ODEBRAŁAM PACZKĘ. CAŁUJCIE ME STOPY BO TAKA WAŻNA JESTEM"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skar: @PanMieczyslaw: Kontrowersyjny temat widzę. Nie mniej jednak dyskusja z niektórymi jest bezcelowa... Dobrze, że są jeszcze reagujący w takich sytuacjach ludzie

@raxelovsky: Domyślam się. Ja zawsze czekam ładnie aż wszystkie paczki z wózka Pan umieści w paczkomacie i pójdzie po kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Infamiee: W mojej sytuacji widać było, że oni potrzebują pomocy i jej chcą, więc zareagowała m

@TwojStaryToKorniszon:
@MrsHyde: Nie chce generalizować, ale niektóre #rozowepaski to jakieś ultra dzbany. Stoją w kolejce przed paczkomatem, od kilku minut para staruszków próbuje odebrać paczkę, widzą że coś im nie idzie... dookoła nich inni ludzie w kolejce. I zamiast pomóc parze, która zwróciła ich uwagę - czekają na ruch facetów, BO HURR DURR KOBIECIE NIE WYPADA, GDZIE SIĘ PODZIALI PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI. Sorry, ale tak właśnie widzę twój ból. ( ͡° ͜