Wpis z mikrobloga

W dziesiątą rocznicę wyszła stabilna wersja portfela #kryptowaluty #bitcoin #wasabiwallet Wasabi https://www.wasabiwallet.io/
Ten portfel dba o prywatność w sieci i nie pozwala niszczyć waluty #btc poprzez cenzurowanie transakcji. Komu zależy na tych dwóch ważnych jeżeli nie najważniejszych rzeczach niech używa tego portfela.
Ja testowałem go od początku nawet w wersji beta i muszę powiedzieć, że działa świetnie.
Zachęcam wszystkich do korzystania z niego im więcej osób będzie z tego korzystać tym będzie działał lepiej i szybciej.
Pobierz p.....4 - W dziesiątą rocznicę wyszła stabilna wersja portfela #kryptowaluty #bitcoin...
źródło: comment_hJJIRvEWfma9MEfyXZAPtsG93wlJj2sE.jpg
  • 5
@Amelcio: po 6 miesiącach zrozumiałem o co chodzi a tobie zostało tak na wieki. Stary i głupi jesteś, co ty tu robisz? Na dzieciakach pieniądze zarabiasz? Na głupszych od ciebie, wstyd mi za takich jak ty. Zrobiłem błąd, że cię odblokowwłem. Ty nigdy nie nauczysz się rozumu.
@cyberpunkbtc: nie powinno się nabijać z upośledzonych ale ten to szkodnik jakich mało co najciekawsze nie widzi nic złego w tym co robi. I kuźwa co ma Wasabi do Cinni? On jest niemożliwy nawet nie widzi różnicy. Kiedyś zapytałem go w prywatnej wiadomości o szita a on to ujawnił wszystkim i powiedział, że shitcoinami handluję. Niebezpieczny koleś.