Wpis z mikrobloga

Grupa Canal+ nabyła na wyłączność audiowizualne prawa do transmisji angielskiej ligi piłkarskiej Premier League na 3 lata we Francji oraz odnowiła te prawa dla platformy nc+ w Polsce. Kanały sportowe francuskiej platformy Canal+ i polskiej nc+ będą oferować wszystkie mecze piłkarskie Premier League od 2019 do 2022 roku.
https://satkurier.pl/news/175206/nc-z-prawami-do-premier-league-do-2022.html
#premierleague #ncplus #prawatelewizyjne #pilkanozna
  • 8
@utede: też tak myślę robią to od lat bardzo dobrze, tylko w tym artukule, chyba jest małe niedopowiedzenie z tym "wszystkie mecze" chyba nigdy nie pokazywali wszystkich, bo sama liga jakoś to blokowała, chyba, że chodzi o wszystkie mecze, ale nie koniecznie na żywo
@nightrain No ok ale.znow płacić 40zl tylko za pl. Wolałbym żeby przejęli to inni albo niech c+ obniży ceny bo sportowo to już cienko stoją a nic innego mnie nie obchodzi.
@bajbuss: kto miałby to przejąć? Zobacz jaka szopka jest z LM w Polsacie... tak samo eleven nakupowalo praw na początku a potem albo nie przedłużyli ligi francuskiej albo odsprzedali prawa do hiszp i niemieckiej a ludzi oszukali...
@marafc ja tylko dla PL. Też myślałem że weźmie to ktoś inny. Kiedy mieli LM lepiej to się opłacało. Eleven ma przynajmniej dobra cenę, z PL spokojnie zniósł bym podwyżkę.