Wpis z mikrobloga

Lubię tą myśl, że śmieszki zawadiaki są wśród nas. Lajkujemy sobie memy o trójokiej wronie, plusujemy kompletne pierdoły "hehe benis" ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo piszemy "OP, ale z ciebie dzban" , a potem odkładamy telefony, wchodzimy na spotkanie i zamieniamy się w oazę kultury mówiąc "szanowni państwo...". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem mam wrażenie, że mamy wszyscy zbiorowe rozdwojenie jaźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nicwaznego #dziendobry #thegirlcontent #heheszki
  • 43
  • Odpowiedz
@TheGirl: Ta, później na rozmowie kwalifikacyjnej siedzisz w komisji rekrutacyjnej, rekrutowany się głowi nad zadaniem testowym w pocie czoła, a komisja siedzi na Slacku na laptopach nabijając się z tego co właśnie rekrutowany odpieprza na tablicy i z resztą zespołu kiśnie zachowując pokerową twarz. Raz znajomy tylko nie wytrzymał i "musi wyjść na chwilkę bo kierownik dzwoni". Kij, że kierownik siedział obok niego w komisji xD
  • Odpowiedz
  • 4
@TheGirl myślę że wielu byłoby zdziwionych jak "poważnych" ludzi mamy na Mirko.
Mi się już zdażyło na poważnym spotkaniu usłyszeć "co tu się odjaniepaaaaa... Ekhhhm" :D
  • Odpowiedz
@TheGirl: Ja mam 2 tozsamosci nawet w prawdziwości. Dla rodziny jestem miły grzeczny chłopak co posprząta w domu nie przeklina nic a gdy z kumplami sie spotykam to jestem cpak, socjopata, przeklinam co 3 słowo a i #!$%@? sie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGirl gorzej jak w towarzystwie biznesowym wymsknie się dowcip wprost z Mirko. Wszyscy patrzą po sobie z mieszanką obrzydzenia i zaskoczenia ale jest jedna osoba która nie dosyć że się uśmiecha to jeszcze patrzy na ciebie w ten wyjątkowy sposób. To wtedy zdajesz sobie sprawę że ona wie, że ty wiesz i że właśnie połączyła was więź #!$%@?
  • Odpowiedz
już kiedyś pisałam właśnie o tych ważniakach, że mam wrażenie, że oni wszyscy na spotkaniach piszą komuś w necie "nie zesraj się" i próbują zachować powagę xD


@TheGirl: to właśnie ja xD
  • Odpowiedz