Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzień dobry, miłego dnia :3 #pokaznogi #pokazmorde

odpowiedzi (140)

Co te różowepaski to ja nie wiem
    Stoję przed przejściem dla pieszych i czekam aż ktoś mnie przepuści. Jedzie #rozowypasek meganką. Widzę, że nie zwalnia tylko jedzie swoim tempem dalej. Nagle przed samymi pasami po hamulcach no i typ za nią nie spodziewając się tak gwałtownego manewru wjechał jej w dupę.
    Strzał wyglądał na dość intensywny, więc podchodzę najpierw do niej i pytam czy wszystko w porządku. A ona na mnie z mordą, że to moja wina bo kurwa stałem przed tymi pasami.
    Pytam w jaki moja osoba wpłynęła na tak durną reakcję, jaką było nagłe hamowanie. Bo ja mogłem jej wyskoczyć pod koła xD
    Zapytałem się jeszcze gościa czy jemu nic się nie stało i poszedłem w swoją stronę
    Typowy #rozowypasek w akcji - winni wszyscy na około tylko nie ona
    #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (74)

To uczucie kiedy spuszczasz się, żeby dogodzić pasażerce w BlaBlaCar i dojeżdżasz po nią na jej prośbę, chociaż wcale nie musisz tego robić, dowozisz do celu, po drodze pytasz kilka razy czy wszystko OK, czy nie ma jakichś uwag, potrzeb etc, a po odbytym kursie dostajesz ocenę "wszystko przebieglo jak trzeba:)polecam!", ale ocena wystawiona przez pasażerkę to 4/5, więc spada Ci średnia ocen. No kurwa, co trzeba mieć w głowie...

#gorzkiezale #blablacar #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (102)