Wpis z mikrobloga

@GOSTEKPL: XD beka z Ciebie. Kraków - Warszawa - Kraków. Pendolino 2h w jedną stronę, jeszcze herbatkę dostanę, w pierwszej klasie ciasteczko i przystawkę. Siedzę wygodniej niż w samochodzie, odpalam serial na komputerze. Ale niee, lepiej się #!$%@? samochodem 4h bo ja jestem kimś! Jeżdżę autem XD
  • Odpowiedz
Ja wolę komfort własnego samochodu, a nie jak bydło jechać z wrzeszczącymi dzieciakami i Januszami żrącymi kanapki z kiełbasą. Nawet jeśli miałoby to dłużej trwać to komfort psychiczny jest ważniejszy


@GOSTEKPL: chyba nie zrozumiałeś. Nie pisałem że tak lepiej, tylko że tak może być skuteczniej. Znam przypadki gdy ktoś spodziewając się zwolnienia odstawiał szopkę i tylnym wyjściem wymykał się "do klienta" kiedy widział, że ktoś z zarządu się pojawia.
OP wyjątkowo
  • Odpowiedz
@GOSTEKPL: popieram @bachus U mnie CEO na spotkania jeździ hulajnogą ;) Zajebista sprawa. A autem tylko do nowych klientów, trzeba pokazać stabilność firmy podczas pierwszego wrażenia.
  • Odpowiedz
@GOSTEKPL: jazda autem to strata czasu i energii. Pociąg, mozna odpalić laptoka, odpisać na maile, przygotować sie do spotkania na luzie. Sluzbowe auto jak dla mnie to w przypadli przedstawicieli handlowych ma rigcz tylko.
  • Odpowiedz
@salmonistasty to fajna firma, że pociągiem jedziesz zamiast służbowym autem... Za miejsce pracy w takim januszexie to ja dziękuję


@GOSTEKPL: Chyba Twoje pojmowanie wygody kończy się na handlowcu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jasne, że sytuacje są różne, tak jak i różne są preferencje, ale ja wolę podjechać pociągiem w sam środek miasta i wziąć taksówkę, niż #!$%@?ć się jazdą 2-5h do innego dużego miasta, męcząc się do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wietnamiec: pracuje tylko delegacyjnie, za nic nie wybrałbym PKP. Potem gdziekolwiek dotrzeć, cokolwiek załatwić to bieda. No i moge sobie wygodnie w dresiku jechać autem a potem myk w gajer
  • Odpowiedz
@salmonistasty to fajna firma, że pociągiem jedziesz zamiast służbowym autem... Za miejsce pracy w takim januszexie to ja dziękuję


@GOSTEKPL jedz pajacu do londynskiego city i zobacz kto tam jezdzi metrem xD ich buty i garnitury kosztują więcej niż twoja roczna pensja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz