Wpis z mikrobloga

@jak_zapomniec: przecież o to mi dokładnie chodziło. Skończenie liceum i 2 lata praktyki daje taką samą wiedzę zawodowa jak 2 lata zawodówki. Ta jest dla tych którzy nie chcą się uczyć w kierunkach ogólnych tylko stricte w zawodzie
@bomba4: kuurwa, technik usług kosmetycznych i zamiast nakładać maseczki za 100zl na godzinę to robi na kasie. Widać zaradna i obrotna dziewczyna xD

A tak na serio to istnieje możliwość wykształcenia się jako sprzedawca? Czego tam uczą?

Obsługi kasy xD
Też mnie to śmieszy jak ktoś idzie na sprzedawcę, przecież lepiej jak ktoś idzie do zawodowki wybrać chociażby fryzjera czy mechanika niż to, co drugi student(w trakcie studiów ofc) na kasie
@Okex: zależy jaki sprzedawca, jeśli mówisz o takim który nie ma nawet kontaktu z klientem to mało, natomiast jest mówimy o sprzedawcy elektroniki, doradcy klienta czy przedstawiciela handlowego to jednak nauki jest trochę.
@bomba4 ale o #!$%@? ci chodzi dwoje z moich kierowców są po studiach jeden nawet po medycynie tylko nie chcieli zarabiać groszy jak ten dzban co przyszedł robić zakupy w biedronce.
@Okex: dobry sprzedawca, jednak wymaga jakichś podstaw i pojecia, te #!$%@? potem si3 jej moga przydać jako kierownikowi sklepu. Ja wiem, ze z marszu tez da rade, ale to jest pomoc sklepowa a nie samodzielny pracownik który wszystko ogarnie, ogarnie kwity i sie nawet nie pomyli + sprzeda cos większego. Tak, tak wiem, masz 15k w IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
@bomba4: kumam tą bezsensowność chwalenia się trzema jakimiś zawodami, kiedy do pracy w markecie nie jest potrzebne wykształcenie, ale nie chodzi mi o jej odpowiedź, bo jest absurdalna, tylko o generalizowanie tego jacy ludzie tam pracują ;p. Ja tak pracowałem na dziennych z infy, bo mogłem sobie dostosować grafik konkretnie do zajęć i tyle ;p
Nie ma też co się oszukiwać, że ta praca jest jakoś wielce wymagająca, bo ogarnie to