Wpis z mikrobloga

Jestem już po kilku zwiazkach. Były bo się nie układało. Marzę o dziewczynie która będzie wesoła, usmiechnieta, pogodna i radosna. Nie bedzie miala tego kija w czterech literach jesli coś smiesznego zrobie w miejscu publicznym. Marzę też o takiej, która sama się spyta co u mnie, podczas choroby sie spyta jak sie czuje, czy juz mi lepiej. Sama peirwsza sie zainteresuje moim stanem. Ja jestem zabawnym facetem z dużym poczuciem humoru i wyluzowanym, ale zarazem tez bardzo czulym i.. delikatnym. Nie zmienie tego bo po prostu taki juz jestem. Taki trochę beta. Jak różowa zachoruje to sie o nią zatroszczę, jak ma jakies problemy to z chęcią pomogę. Szkoda, że w druga strone to tak nie dziala. Gdzie znalezc taka uczuciową i delikatną, ale zarazem też dziewczynę usmiechnietą i radosną? Nie wiem czy dzisiaj juz same egoistki... tylko na seksie im zależy. Lubię to, ale cenie tez romantyczne klimaty. Zaraz sie chyba zalamie, jest mi bardzo ciezko. Bywaja dni w któych codziennie placze do poduszki. Łatwo mi znalezc nową dziewczyne, ale po jakims czasie zawsze wylazi z niej ten #!$%@? egoizm. Mam dosc egoistek!

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 8