Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@marcel_pijak: jak ja bym chciała takich klientow, a nie tylko marudzenie i co chwile zmiana koncepcji, a przy tym zero ogsrniecia co potrzebuje ile miejsca. A, sa piekarniki z mikrofala. Wiecej miejsca w szafkach :)
I nie wiem czy zmywarka sie zmieści pod płytą gazowa.
@dobrzecisiewydaje: Czy ja wiem? Ja osobiście jestem wrogiem mikrofali, ale niektórzy lubią - OK.
Często biorą słupek z piekarnikiem i mikrofalą, bo to wygląda tak nowocześnie ;-)
Czy piekarnik z mikrofalą coś da? Zysk niewielki. Mikrofala ma wysokość 38/45 cm więc w skali całej kuchni, np pod sufit - to ten zysk jest relatywnie niewielki, a ja wyznaję zasadę że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
@marcel_pijak: tez wyznaję tę zasadę, ale w przypadku tego połączenia to się naprawdę sprawdza. Mam u siebie polecam tez klientom przy kazdym projekcie. Poza tym mikrofale są bardzo pomocne w przygotowywaniu niektórych potraw - mozesz łączyć tradycyjny termoobieg z mikro 300W. A z szafki 38/45 mozesz zrobić szufladę wewnętrzną na przyprawy. Z punktu widzenia osoby gotującej to naprawdę duzy zysk :)
@emitar: Jeżeli fronty lakierowane masz poobijane, to nic z tym sensownego nie zrobisz w domowych warunkach. Jedyna opcja to demontaż i ponowne lakierowane. (mówimy o sensownej opcji).
Są zaprawki w pełnej palecie RALowskiej ale jak to moja Mama mówi "szkłem dupy nie utrzesz". Będzie to widać.