Wpis z mikrobloga

#150perfum #perfumy 34/150

Prada Amber pour Homme (2006)

Prada to marka, która ma zaszczyt jako pierwsza gościć po raz drugi w cyklu #150perfum. Pierwszymi perfumami były świetne Infusion d'Homme a dziś przedstawię moje ulubione. które zdążyłem już polecić kilku mirkom i wiem, że im bardzo się spodobały.

Znane na początku jako Prada Man - Prada Amber pour Homme to pierwszy z zapachów Prady, jakiego poznałem i momentalnie się w nim zakochałem, mimo, że swoją pierwszą flaszkę kupiłem niedawno, dzieląc się na dodatek mililitrami z trzema innymi użytkownikami wykopu (pozdrawiam serdecznie). Pudrowe, świeże, mydlane, po prostu typowo pradowe perfumy. Osobiście uważam Amber za dzieło sztuki. Są tak inne od tego wszystkiego co w ostatnich latach jest promowane w mainstreami a jednocześnie tak samo nowoczesne. Zamiast w ulepową słodycz, Prada
idzie w stronę kwiatowo-owocową. Jest klasycznie, piżmowo, a świeżość jaka bije od tego zapachu jest nie do opisania. Jest mydlana, ale nie aż tak jak Infusion d'Homme czy L'Homme co dzieje się za sprawą ambry, która nadaje perfumom głębi i ciepła przez co nie jest tak chłodna jak te dwa wymienione. Obok Rive Gauche jest to jeden z niewielu nowoczesnych zapachów, którego można by podłączyć pod kategorię barbershop. Kompozycja klasy światowej, niszowa jakość w designerskiej cenie co nieczęsto zdarza się w świecie mainstreamowych perfum. Do tego świetne parametry. Bardzo dobra trwałość i projekcja, która jest idealnie dobrana do tego typu zapachu. Przez praktycznie cały żywot tych perfum na skórze ich aura jest wyczuwalna. Nie jest to typ killera, bo nie zostawiają ogona ale używając Amber Pour Homme nie musisz szukać nosem zapachu na skórze, żeby przypomnieć sobie jakich perfum użyłeś. Każdemu kto nie zna polecam gorąco, a tym co używają na co dzień wypada pogratulować zajebistego gustu.

typ: powdery / balsamic
zapach: 9,0/10
projekcja: 7,0/10
trwałość: 8,0/10
cena: 157 zł za 100 ml testera / 220-260 zł za 100 ml produktu
https://www.parfumo.net/Perfumes/Prada/Amber_pour_Homme_Eau_de_Toilette
https://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Prada-Amber-Pour-Homme-Prada-Man--1044.html
drlove - #150perfum #perfumy 34/150

Prada Amber pour Homme (2006)

Prada to mark...

źródło: comment_eUdcCp4ieCnG2kbWHGqSe3Tg736hKUhT.jpg

Pobierz
  • 67
momentalnie się w nim zakochałem, mimo, że swoją pierwszą flaszkę kupiłem niedawno, dzieląc się na dodatek mililitrami z trzema innymi użytkownikami wykopu (pozdrawiam serdecznie)


@dr_love: spóźniłem się wtedy i kupiłem cała flaszkę i się cieszę, żę tak wyszło, bo są świetne. Nie rozpychają się, ale mają swój charakter idealny do biura. Niby mydełko, ale nie jest nudne.
@dr_love: mój pierwszy zapach Prady i był to strzał w dziesiątkę. Od momentu zakupu non-stop na mojej skórze, ale po ostatniej rozbiórce muszę przetestować kolejne. Z pewnością kupię nowy flakon, kiedy obecna rozlewka się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)