Wpis z mikrobloga

Mirabelki kochane. Zobaczyłam dzisiaj film malowanej ani (?) Na youtubie otwierającej tegoroczny kalendarz adwentowy sephory. Za 129 złotych jest to delikatnie mówiąc nieśmieszny zart. Jakieś gumki do włosów, naklejki, połowa powtórek z zeszłego roku. No nie za te pieniądze... I do czego zmierzam! Mieszkam w UK, kupiłam ostatnio w m&s ten oto piękny kalendarz. Cena 35 funtów przy zakupach za minimum 35 funtów (wydaje mi się że tylko tak można go kupić). Piszą, że wartość całego kalendarza to 280 funtów i patrząc na produkty w środku jestem w stanie w to uwierzyć. Produkty firm takich jak l'occitane, nuxe, stila, kilka produktów marek własnych. To wszystko w absolutnie pięknym pudełku. Za niewiele wyższą cenę mamy otrzymujemy coś naprawdę fajnego z dobrą jakością. Szkoda, że w Polsce nadal duże marki nie szanują klienta i co więcej, nie wyciągają żadnych wniosków z przeszłości. Tak jak Ania w swoim filmie mówiła, taki kalendarz to jest fantastyczna okazja dla firmy żeby się pokazać z jak najlepszej strony, żeby kupujący polubił dany produkt i wrócił po więcej. Cóż ))¯_(ツ)_/¯

#uk #pokazkosmetyczke #corobiszzzzzz #kosmetyki #uroda #sephora #mirabelkipolecajo
szzzzzz - Mirabelki kochane. Zobaczyłam dzisiaj film malowanej ani (?) Na youtubie ot...

źródło: comment_JcGy09li5yogMVtL3pHRcVGmxtph3aqe.jpg

Pobierz
  • 15
@szzzzzz: Wygląda fajnie, te kalendarze adwentowe skojarzyły mi się z boxami kosmetycznymi typu glossybox, to już chyba bardziej opłaca się zainwestować w takie boxy gdzie za 50zł dostajesz 5 albo więcej rzeczy do przetestowania niż taki kalendarz
@szzzzzz: Też kupiłam ten kalendarz M&S bo w środku jest na prawde dobra zawartość (wiec co w środku jest, ale i tak nie mogę się doczekać). Podobnie jak Ty, obejrzałam filmy na youtube z kalendarza sephory i douglasa, i myślę że w UK by dużo ludzi tego nie kupowało, ale w Polsce dość mały wybór jest. Zawartość kalendarza z Sephory, za który się płaci dość sporo typu 'naklejki, gumka do wlosów,