Wpis z mikrobloga

@Kielek96: nowe drogi i szeroko rozumiana infrastruktura miejska, muzea, nowa zabudowa biurowa, rewitalizacja patologicznych dzielnic jak Nowy Port, Letnica i Dolne Miasto. Widać że miasto dzięki niemu się rozwija
  • Odpowiedz
@skolfild: dla Ciebie mniejsze zło, dla mnie totalny no name który w Gdańsku nic nie zrobił i najprawdpodobniej nic by nie zrobił.

A wałęsa chodzący człowiek - nazwisko XD
  • Odpowiedz
@skolfild: iks de, znajomi kupowali mieszkania w tym budynku, ja zresztą też sie przymierzałem. Przyzwyczaj się że młodzi, którzy w 68% go wybrali, nie mają nic przeciwko

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Rabusek: mlodzi kupuja teraz masowo mieszkania robyga na smieciowisku wiec gratuluje mlodym gustu. Co ciekawe większość bloków tam jest zle ulozonych i gnije juz po kilku latach.

Czekam tylko jak za jakiś czas ta banka #!$%@? i to beda pierwsze lokalizacje ktore stracą 50% wartosci.
  • Odpowiedz
a na smieciowisku


@skolfild: No za 4k/m ciężko nie kupić.
Nie spadną, kupują teraz, za 2-3 lata wleci tramwaj, i cena podskoczy - nawet jak spadnie, to do poziomu z momentu kupna.

Jakieś źródła o tym gniciu? W sensie wiem że odwalają fuszerke (sam wrzucałem o tym znalezisko), ale nie posuwałbym się do tak daleko posuniętych wniosków.
  • Odpowiedz
Plazynski to bylo mniejsze zlo


Startujący z partii, która rozmontowywuje porządek prawny w kraju - mniejsze zło XD
  • Odpowiedz