Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka

Murki,
z racji, że myślałem wcześniej przed ostatnią rozbiórką nad tym, żeby coś słodszego Wam rozebrać na zimę np. takiego Erosa który ostatnio jest popularny tutaj, to chciałbym ten temat w jakiś sposób urzeczywistnić, tylko sama koncepcja rozbiórki się zmienia.
Będę miał dla Was 70ml Ultra Male w cenie 1,85/ml i moje pytanie brzmi, czy jest z Was ktoś chętny?
Druga sprawa jest taka, że w związku z wysokimi cenami za przesyłkę, to proponowałbym, żeby wybrać jakiś dodatkowy zapach do rozbiórki i chciałbym abyście napisali poniżej co byście chcieli :)
Z mojej strony jest propozycja taka, by wybrać coś w okolicach 100 zł za 100ml.
Wszelkie droższe zapachy mógłbym rozebrać, ale jest to związane z tym, że musielibyście mi przelać pieniądze na konto, ja wtedy kupiłbym flaszkę.
Czekam na Wasze propozycję i żeby nie było, w tym wpisie nic nie jest wiążące tzn. jeśli ktoś napiszę, że bierze 10ml UM, to i tak zrobię oddzielny wpis, gdzie będziecie mogli składać swoje zamówienia i wtedy będzie to wiążące.

Wołam:
@Nihilnovii @mixxers
  • 33
@Delus:
Na zimę coś bym chciał, ale jeśli będzie dużo osób, które by chciały tego Hawasa, no to będzie Hawas :)
@langigd:
No UM traktuję jako główny powód rozbiórki, inny zapach jest dodatkiem :P
@fuKlanAdraHrepuS
No dobra, to dodatkowo Dylan jest jakims pomyslem w takim razie.
@celuch1920
Jeden test globalny, calkiem przyzwoity, bez komplementu, taki bardziej nowoczesny Sauvage i w sumie tyle.
Parametry na mnie 7h na skórze, projekcja 40 min na wysokość barku. Gdyby miał na mnie parametry Sauvage, to fajnie by było :)
Co do samego zapachu to typowy crawd pleaser.
Wanilia, skóra, ambroksan itp.