Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka

Murki,
z racji, że myślałem wcześniej przed ostatnią rozbiórką nad tym, żeby coś słodszego Wam rozebrać na zimę np. takiego Erosa który ostatnio jest popularny tutaj, to chciałbym ten temat w jakiś sposób urzeczywistnić, tylko sama koncepcja rozbiórki się zmienia.
Będę miał dla Was 70ml Ultra Male w cenie 1,85/ml i moje pytanie brzmi, czy jest z Was ktoś chętny?
Druga sprawa jest taka, że w związku z wysokimi cenami za przesyłkę, to proponowałbym, żeby wybrać jakiś dodatkowy zapach do rozbiórki i chciałbym abyście napisali poniżej co byście chcieli :)
Z mojej strony jest propozycja taka, by wybrać coś w okolicach 100 zł za 100ml.
Wszelkie droższe zapachy mógłbym rozebrać, ale jest to związane z tym, że musielibyście mi przelać pieniądze na konto, ja wtedy kupiłbym flaszkę.
Czekam na Wasze propozycję i żeby nie było, w tym wpisie nic nie jest wiążące tzn. jeśli ktoś napiszę, że bierze 10ml UM, to i tak zrobię oddzielny wpis, gdzie będziecie mogli składać swoje zamówienia i wtedy będzie to wiążące.

Wołam:
@Nihilnovii @mixxers
  • 33
  • Odpowiedz
  • 0
@mixxers
Radę zawsze da ogarnąć.
Musiałbym kupić flaszkę po prostu :)
@sevor6
Tak, miałem.
Trwałość ma bardzo dobrą i jeszcze się nie spotkałem, żeby na kimś siedział kilka godzin.
10h to standard :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dradziak mój Eros siedzi już na mnie od 6 i nadal go wyczuwam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mixxers
Dobra, ja sobie już to ogarnąłem w głowie, bo nie będzie chętnych na inne zapachy z tego co widzę.
W najprostszym wypadku rozleje będzie 70ml i tyle, kto pierwszy, ten lepszy :)
  • Odpowiedz
  • 0
Rozbiórka zapachów przez pewne okoliczności się nie odbędzie.
Może na Black Friday coś rozbióre, jeśli wyłapie jakiś zapach w dobrej cenie, więc obserwujcie tag.
Jeśli ktoś chcę by być wołany przeze mnie, to niech napiszę tutaj, to go dodam do listy.
  • Odpowiedz